• Sor
  • Bence

Kız arkadaşımla kavga ettik. Gönlünü almak için ne yapmalıyım?

Kız arkadaşımla bir konuda kavga ettik. Ve gereğinden fazla sesimi yükselttim ve kırıcı sözler ettim. Gönlünü almak için ne yapmalıyım? Ya da nasıl bi hediye almalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hediye mediye değil, git kapısına 'ben ne dediğini bilmeyen eşeğin tekiyim' de açık açık, belki işe yarar biraz.

Kızlar Ne Diyor 10

• özür en önemlisi bence hediye filan değil

• hediye ne ya? hediyeye prim veren kızlar var mı hala? kırıcı sözler ettiysen eşşekliğine yan.umarım kız seninle barışır.aşkta gurur olmaz derler ya bal gibi de olur.Madem özür dileyeceksin o zaman en baştan o kelamları etmeyeceksin

• hediyede neyin nesi ..gönlünü al önce hediyeyi boşver siz erkekler herşeyi madiyetta döküp maneviyatı unutuyorsunuz..ilede hediye alıcaksan önce gönlünü al yada yanına giderken papatya al:))

• ona hediye alma eğer alırsan paketi kafana koyda götür ne de olsa o paket kafanda parçalanacak

• ona gerçekten çok piişman olduğunu hissettir hediye çözüm değil gözlerine bak çok pişmansan analr zaten o zaman yumuşar bide içinden ağlamak gelirse tutma kendini kızlar genelde buna dayanamazalr :))

• kocaman bir çikolata sepeti al

• ellerını tut gozlerıne bak ve ne dedıysen ozur dıle hatta kendınıde bıraz ıgnele hata bende sınırıme hakım olamadım fılan de ıçten bı ozur yetıcektır dıye dusunuyorum

• kızın kalbini fena incittin sanırım,ki burdasın.kırgın birine yapılabilecek en büyük kötülük kırgınlığını yok saymak, ona kayıtsız kalmaktır. zaten canı yanan birinin yarasına tuz basmaktır bu. kırgın kişinin gönlünü almak için yapılacak her şey ise en azından umursandığını gösterir. yani önemli olan şey gönül almak için ne yapıldığı değil önemsendiğini hissettirmektir.

• hediye alma..çok saçma olur...git özür dilerim de...söylememem gereken bişey söyledim..sen benim için çok özelsin asla bir daha olmucak de...bana biri dese bunları inanmazdım..ama sen bi şansını dene:))

• cicek her zaman ise yarar.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana karşı çok kırıcı olduğum için senden özür dilerim. dersen seni bağışlar. Tabi o arada extra extra kötü cümleler kurmamışsan :))

• 17gün

hediyeden çok özür dile kardeşim sevdiğini söyle o sıra aklım başımda değildi gibisinden özür dile

• konuş gönlüne al...kırmayın bibirinizi çocuklar ya...inanın değmez...

• oda senle kavga etsin ödeşin

• özür dile.

• hediye alma, git konus sakince ve ayni odunlugu yenileme

Yükleniyor...