Kız arkadaşımın ailesi çok baskıcı ve evden dışarı çıkmasına izin vermiyor

mertkuzeyli
Kız arkadaşımla aynı okula gidiyoruz. Bu şekilde tanıştık zaten fakat sevgilimle sadece okul sınırları içerisinde görüşebiliyoruz. Mesela aynı ilde olmamıza rağmen yaz tatili boyunca hiç görüşemiyoruz çünkü babası çok baskıcı ve kapı dışına çıkmasına izin vermiyor. Kız 2 aydır evde, bir nevi hapis hayatı. Öyle baskı yapıyor ki babası balkona bile çıkartmıyor. Bu yüzden bana da baskı yapıyor, kendi erkek arkadaşlarımla görüşürken bile içi hiç rahat değil. Kız arkadaşımın yaşı da küçük değil, 22 yaşında ama bu yaşına kadar hep böyle devam etmiş aslında küçük bir şehirde de yaşamıyoruz, türkiyenin büyük şehirlerinden birisindeyiz ama neden böyle bir babası var, bilmiyorum. Şimdi size sormak istediğim siz benim durumumda olsanız ne yapardınız, sevgilimi seviyorum ve onu bu zor hayatında yalnız bırakmak istemiyorum. Bir de bayan arkadaşlarımızın aileleri nasıl, bu kadar baskıcı mı?
Kız arkadaşımın ailesi çok baskıcı ve evden dışarı çıkmasına izin vermiyor