Aileden ayrı eve çıkmak için ailemi nasıl ikna ederim?

Üniversiteyi ailemin yanında okuyorum. 3. senem de bitti, şu an son seneme geçtim.. evet ailenin yanında okumanın çok güzel faydaları var ve gerçekten çok rahat yaşadım ama bu sene bir arkadasımla eve çıkmak ve en azından bir sene de olsa gerekirse aç kalmak ama kendi başımın çaresine bakmak istiyorum.. ailemin yanında okudugum süreç içerisinde de hem okula gidip hem de çalıştıgım için onlara hiçbir zaman masrafım olmadı yine aynı şekilde eve çıkınca da kendi ev kiramı kendim ödemek yine onlara yük olmamaktan yanayım.. ama sorun şu ki bu konuda ailemi nasıl ikna edicem.. sonuçta aynı şehirdeyiz ve benim ayrı eve çıkma fikrimi pozitif karşılamıycaklarına eminim.. nasıl bir konuşma yapsam da beni anlamalarını sağlasam bilemedim..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• ev kiranı ödeyebilecek durumda mısın peki? bundan emin misin? yani en az 2000 TL kazanıyor olman gerek ki bu yaşta. hele okurken çok zor görünüyor. bence birkaç sene daha bekle. benim tavsiyem budur.

0|0
    • Şikayet

Ne yaptın sen abi:)

• Şikayet

2000 biraz abartı olmuş ama çok şükür kendi ihtiyaclarımı karşılayabilecek durumdayım..

• Şikayet

biraz zor işte .. nerede yaşayacaksın .? beşyüzevler de mi veya sultanbeyli de mi?