Artık bar publara gitmek istiyorum. Kadıköy ve Taksim civarında öneriler lütfen?

bu camiaya hiç aşina değilim fakat hayat akıp gidiyor. artık kendime çeki düzen vermeye , hayatı daha fazla dolu dolu yaşamaya karar verdim. kadıköy ve taksim civarında pub rock bar farklı farklı önerilerinizi bekliyorum .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya millete bak sizene arkadaş sizi ne ilgilendirir ? Allah allah. Taksim jolly joker,Dorock,Rock n rolla best 3 yani. kadıköyde barlar sokağına girdiğinde heryer bar zaten

• Adamın dibi

• Adamın hasısın ;)

• Adamsın !

Kızlar Ne Diyor 8

• rock bar ı anladım da pub eklentisi ne alaka onu anlamadım :/

• kadıköyde kadife sokak var , oraya git zibille var.

• Hayatını kaydırmak istiyorsun sen düzeltmek değil :D

• how i met your mother mı izledinbi pub muhabbeti aldı başını gidiyobiz de çay ocağı kültürü var

• çeki düzen vermekten kastın bu mu

• kendime çeki düzen vermek için barlara mı gitmeli kiBende niye bi çeki düzenim yok diyodum eywallah

• barlarda taklmak mı hayatı dolduruyo yani? hmm ilginç.

• gitme aklım sende kalır :(

• :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Nevizade sokak var en ünlüsü.Asmalı Mescit de güzldir.

• Yok yok nevizade çok temizdir Sanat mesela güzeldir.

• bu camiaya yeni giren birisiyim . tamam teşekkürler. tek endişem oralar tinerci falan dolu oluyormuş ama artık ne olursa . bu saatten sonra korkuya mahal yok

• mevzuya bak ben hayatımı düzene sokmak için gece hayatını bırakıyorum adam başlıyo :)))

• doğma büyüme cihangirliyim gece hayatında bi halt olmadığını sana çok iyi söyleyebilirim.

• hep evde otur olmuyo

• Hayatımı düzelticem diye bir tarafınızı dağıtmayında.

• Hayatı dolu falan yaşamayamazsın oralarda. Anca üçer-beşer tırtıklanırsın.. :))

Yükleniyor...