• Sor
  • Bence

Aramayan, mesaj atmayan sevgili

Bi sevgilim var kendisi akrep burcu erkeği olur 3 hafta kadar önce ben onun dediğine göre zoruna giden bişey yaptım ama bu yalan yda aldatma değildi.. nese son 10 gün önce bana mesaj attı seni çok özledim die ve o zman şehir dışındaydı.. ama o günden beri hiç aramdı sormadı mesaj atmadı ben bikaç kez tamam sen istemorsun madem istediğin olsun, nie soğuk davranıyorsun,suskunsun tarzı mesajlar attım ama hiç cevap vermedi bi kaç kere de çağrı yaptım ama bana geri dönemdi.. şimdi soruyorum sizce artık vazmıgeçeyim?

Güncellemeler:
hyr anlamadığım madem istemiyorsun nie 10 önce bana seni özledim die mesaj atarsın ki.. derdi ne yani?
10 gün önce yani en son gelen mesaj yani aramızda geçen olaydan 1 sonra hafta falan yani :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım umudunu kes takma kafana daha iyisini bulmus demeki ki sana deyer veren biri olsa her dk başı mesaj atar arar unutma geç kalmışsın bile sana deyer vermeyen birine bırak deyeriyle kalsın..

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden aramıyorsun pekı sen sadece mesaj atıyorsun ve kafanda bır takım olumsuz dusuncelerı barındırp duruyorsun ara sor belkı ısı vardır musaıt degıldır belkı sorunları vardır boyle sadece mesaj atmakla olmaz bu ısler eger senı ozledım dıyorsa gerçekten özlemiştir...

• ben telefonunu bi kaç kez aradım aslında yani çaldırıdm demek daha doğru olur ama yinede o kadar mesaja bi kez bile cevap verilmemesi yani beni korkutan arasamda açmayacak olması

• Öncekileri Göster
    • bana tabiki nese ben bi arayım haklısın korkmakla olmuyo malesef

• sen orda ona yazdık ama senin aklın onda heralde hala ara ara korkma kusku ınsanı içten içe yer ara birkaç defa mesaj at sonra bekle bırkaçgün geçsin aramazsa salla gitsin sanki dunyanın sonu

• 1 ay bekledin sonuç yoksa rehberden sil.

• onu bazen herkez yapar canı sıkılır konuşmak ister sonra senle mutlu olmadığnı düşünür başkasıyla devam eder yinede böle düşünme sen sil rehberden aradığındada bak dalgana de biraz terbiye şart o arkadaşa

• Bence eleman şehir dışında birini buldu söylüyüm bak sana şehir dışında bir tane burda bir tane ohhhh hayat ona güzel valla.

• olay bitmiş üzerinde durmanın anlamı yoktur

• ee sen neden arayip sormadin? adam oldu mu kaldi mi?

• aslında şimdi aradım bi kaç kere çaldı sonra kapandı tel sanırım.. kapatan ben değilim

• Öncekileri Göster
    • daha önce bi kaç kez çağrı yaptım mesaj attım ama o dönmedi bana hiç

• ee daha cok ara. yasiyor musun diye sor. cevresinden ulas.

• ya burçla ne alakası var bunun

• varsa die yazmadım zaten belki bilen falan vardır die yani.. ne bileyim o kadar üzgünüm ki her çareyi aramaya yöneldim napayım :(

• mesaj konusunda bende hassasım atmıyorsa sende atma

• sevgılın var mı yok mu bellı deıl kı ayrıldınız mı kusmusunuz bıldıgın dallas gıbı anlatmısın olayı sen gıt bı bardar su ıc derın nefes al oneden sonra tekrar anlat olayı ;)

• bilsem bilmiyorum köye die bi gitti gidi o gidiş işte en son 10 gün önce seni özledim die mesaj attı o kadar

• Öncekileri Göster
    • köye dediysem memleketine yaşıda onun 28

• bekle dıcem ama doner mı bılıonmez ıcınden ne gelıosa onu yap ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...