Sizce bir hoşlanma var mıdır bana karşı? Bakışlarının kilitlenmesi ve uzunca bakma

Arkadaşlar birinden cok hoşlanıyorum yalnız onun bana ilgisi olup olmadığını çözemedim..Aynı üni de okuyoruz sınıf arkadaşım falat pek samimiyetim yok..Bazen başka kişilerle konuşurken aynı ortamda bana bakarak karşı tarafı dinliyor , hatta bana kilitleniyor diyeyim..Sizce bi hoşlanma varmıdır sizce bana karşı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bakışlarında olduğu kadar cesur değil... Seni beğeniyor veya seninle ilgili hayalleri var... İlk adımı atacak cesareti yok, ona bunun için bir fırsat ver...

• Bu bakışlarını dikmek özelliği de olabilir gibime geliiyor...Söyle bi durumda olabilir mi ben ii bi dinleyeci olduğumdan dolayı bana bakarak konuşması vs. başklarını dinlemesi..

• Öncekileri Göster
    • İlk adımı atmak derken ne yapabilirim sizce bu durumda..

• Gülümseyebilir, ona doğru yaklaşabilir, dikkatinin sende olduğundan emin olmak için dikkatini dağıtacak şeyler yapabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 8

• BENDE böyle bana sürekli bakan bi kız vardı dedim bu bana asık kesin gittim açıldım veee çook pişman oldum meğer öyle bakması ask değil nefretmiş.sana çok gıcık oluorum dedi bende boynumu bükdüm ne yapayım :(

• Tüh ya üüzüldüm gercekten sizin adınıza:(

• olabilir de olmayabilir de. cinsel istek de duyabilir. duymayabilir de. bilemezsin bu şekilde.

• senle tren arasında bir benzetme yaparsak ... :D

• Gözler kalbin aynasıdır lahn.

• Bu kitlenme hayvanlarda da olabiliyor. link Hoşlanıyor demek yanlış olabilir :|

• sen de ona bakınca gözlerini kaçırıyor mu kacırıyorsa seni seviyodur ...ama hala sap gibi bakıyosa o zaman bilemem ...niyetini

• Yok hayır cekmiyor ben utanıp cekiyorum bazen bazen dinliyorum..

• demek ki sen ondan hoşlanıyosun ama ...ya ben sana sole diyim insan sevdiğini sölemeden o kişiye uzun bakamaz heyecanlanır utanır ..yani benim ole oluyodu...bence pekte sevmiyo galiba sadece güzel olduğun için bakıyo olabilir...yani böledir demiyorum bence böle...

• Evet bende öyle düşünüyorum acıkcası...Dikkatli bi dinleyici olmammdan kaynaklanıyor olabilir bu durumm..

• senle tanışmak için doğru anı bekliyor.inan bana.doğru anı soyleyeyim mi

• Evet söyle..:)

• Öncekileri Göster
    • Peki deneyeceğim inş cok ciddi bi konu anlatılmaz..

• eğer gözleriyle hem davet edip hem de uyaran bi bayan olursan,erkek cesaret edemeyecektir.ama gülmek,neşeli olmak insanları rahatlatır ve soyleyecekleri şeyleri daha kolay söylemesini sağlar.

• hoşlanıyor da olabilir.bakın olum kızı nasıl götürecem diye arkadaşlarıyla iddia girmiş hatta arkadaşlarını postalayıp seni öğrenci evine atmayı bile planlamış olabilir hain insan

• Yok öyle birisi değil günahını almayalım..

Kızlar Ne Diyor 3

• var

• ne düşerse bahtına bence o :D arayıştaa

• Bakışlara pek güvenme derim bu devirde çünkü herkes herkese bakar oldu artık.Bana bakan biri de var ben baktığını farkettiğimde kafasını çevirior ve sınıf arkadaşım biz de samimi değiliz hiç.Senden hoşlansa emin ol bunu kanıtlar merak etme.

• Evet canım cok haklsın belki art niyetli biri..Varsa bişi söylesin yoksa baksın dursun..

• Öncekileri Göster
    • Evet tatlım öyle..Belki de ilgi uyandırmak sırf popüler olmak için kendine asık etmek de isteyebilir

• Evet ego tatmini de olabilir.

Yükleniyor...