Seninle hayatta olmaz diyor ama konuşuyor benimle. Aşağıda anlattığım insanı anlayamadım 5 aydır. Hem de hiç

Gizli Üye
Yaklaşık dört aydır biriyle tanıştım. Kendisi kötü şeyler yaşamış biri. Ve sevgilisinden ayrılmış ve çok sevmiş akabinde ise erkeklerden nefret etmiş. Onunla tanıştım ilk başlarda beni istemedi. Çok değişken bir karaktere sahip birisi. İlk başta bir ay boyunca konuştuk iki üçkere buluştuk vs. Sonra tartıştık koptuk birbirimizden. Sonra yine başladık ondan bir şans istedim ve bana bir süre şans verdi. Beni sevmediğini ama beni üzmemek için benimle konuştuğunu söylüyor. Sizce bu doğru mu? Bir bayan böyle bir fedakarlık yapar mı? Sonra bir süreliğine bana şans verdi tanışma faslı vs. Defalarca bana beni sevmediğini söylemesine rağmen beni istemediğini söyledi ama ben vazgeçmedim. Ve benimle konuşmaya devam etti. Beni istemediğini biliyorum ama neden konuşuyor benimle. Bana seni teselli olarak görüyorum diyor. Belki de öyledir, bilmiyorum. Onu çok seviyorum kaybetmekten çok korkuyorum. Ama o sevmiyor beni. Bazen o kadar ağır şeyler söylyor ki alttan alıyorum hep. Şu an da onunla bir aylık bir tanışma faslındayız. Bundan sonra bana seni istemiyorum diyeceğinden eminim. ama neden bu şansı verdi mesela. Bir beklentim yok diyor niye şans verdiğini de bilmiyorum. Seninle hayatta olmaz diyor ama konuşuyor benimle. Hep aynı sebep seni üzmek istemiyorum. Sevdiğini unutamamış vs. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bir birini üzmemek için onu hayatında tutar mı sizce.
Seninle hayatta olmaz diyor ama konuşuyor benimle. Aşağıda anlattığım insanı anlayamadım 5 aydır. Hem de hiç