• Sor
  • Bence

Kuzenime aşığım ne yapmam lazım? Çok istiyorum onu, sizce de kaçan kovalanır mı?

20 yaşındayım 2 yıl önce antalyada yaşayan annm kuzeniyle tanıştm ilk zamnlar ne güzeldi konşmak isteyende peşimde koşanda oydu hatta annmle bile irtbata geçmişti sırf benle vakt geçireblmek için sonra öyle böyle derkn ben buna aşık oldum belli etysmde anlamdı yada anmk istemdi sonra söyledm olmaz dedi hoşlantdr dedi unutmaya çalştım becermedim sonra biz esksndende iyydi sabahlara kadar sohbetler vb. içerdi arardı karnı ağrrdı konşrdk acıkırdı beni arrdı :s ben 2.defa söyledim yne olmaz dedi ama sebebini söyledi ben yne kaçtım kaçtıkçada peşimden geldi seni kaybetmk istemyrm vb. 6 ay konşmadk ben untcm aramam sorma dedim diye sonra bana gece yarısı mesaj attı eskisi gbi olalım diye yani ben ne zamn kaçsam konşmak istiyo ben yne söyledm buna bu artık sevyrm demenden duygualrını dile getrmnden sıkldım :( senin yernden bende apayrı seni kaybetmk istmyrm sevgine aşkına bişey diyemem ama sürekli dile getrme bunu dedi :s ben alışk dğilm bu tür ilgiye falan dedi :( ne yapmam gerek yardım edin

Güncellemeler:
durum vahim bunun farkındayımda çocuk olayını bende düşündüm ama biz o kadar yakın değiliz sadce ne yapmaya çalşıyo onu anlamak istyrm şu kaçan kovalanır olayı sizce doğru mu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kendini düşünme , hadi bi şekilde evlendiniz diyelim , ya çocuklarınız ? Düşünüyormusun hiiç ? Akraba evliliklerinin %95 inde sakat çocuklar doğuyor . O yüzden kendini toplamalsın .

• uzak bunlarınki

• Öncekileri Göster
    • Allah yardımcın olsun dostum .

• teşekkür ederim sağolun :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kaçan bu durumda kovalanmamalı.uğraş bul kendine evlenirsin yarın başına kkar sen istedin die.güzel kızsan hele yazık kendine.daha fazla bağlanmadan iğrenç yönlerini bul kuzeninin onları düşün unut derim...

• peki çok teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • önce kafada bitrmem lazım zaten

• Aynen karded bende oyle doyorum zaten.kafanda bitir.kuzenin mesela jigolo veya sapikliklari var.nabican onumu isticen hala.evt se yuh derim ...kendini tedavi etmelisin bi sekilde.keskin sirke kupune zarar bunu bana yavsak sevgiim ogretti...

• senin durumun cok zor cidden zor

• birazcık içim rahatlar belki dedim ama yorumlar dahada kötü yaptı beni :/ sanırım artık yapcak hiç bir şey yok :/

• moral bozmasana

• dogruları söylüorm

• işin zor

• evet çok zor :(

• kolaydır belki

• zor cok zor hemde

• evet sayın seyirciler, "eve düşen yıldırım" romanı gerçek oldu.

• ne yapmam lazım sevgime inandığını biliyrum elinin altında mı görüyo yoksa kuzen olmamzı bahne mi ediyo anlamıyorum :(

• sana şöyle diyeyim, kuzen olduğunuz için midesi kaldırmıyor olabilir ki, bu çok doğal bir durumdur.

• anldım sağolun

• yine bi kaçan kovalanır , ve aşırı ilgiyi birden çekince afallama vakası daha.yapman gereken şey unut gitsin.sittir et sana kız mı yok pardon sen kızdın zaten.sana erkek mi yok

• herkes unut diyo ya :/ neyse sağolun

• çok istiyorum onu kelimesinden sonra okumadım.şirazeden çıkmışsın

• orda anlatmak istedğim sadce o olsun istiyorumdu baya bi ytanlş anlamşsınız :/

• kaçan kovalanır kaçarsan kovalarım sonunda yakalarım yakışıkllı adamım nasılım ?

• benim kuzenim bana aşık olmuştu. dövdüm akıllandı. kardeşin nen o senin ayıp

• sanki bilerk ve isteyr gittim onu seçtim dimi ben hay ben kalbime sokuyum zaten söküp atasım geliyo ayrıca o annemin kuzeni daha yeni tanışıyrz onla :s

• geçmiş olsun

• kuzen ayagı..

Kızlar Ne Diyor 3

• Canı sıkıldıkça arıyor işte seni.

• kaybetmek istemedğinide söyledi :(

• Öncekileri Göster
    • ne demek ekle konuşuruz canını sıkarsa :)

• tamamdr :)

• aha kızım nerede vakası...

• keşke birde ne yapablceğim hakkında yorum yapsanız

• ya aslında eğer uzaktan kuzeninse akraba olayı falan bahane bence ama daha önce dediğim gibi tutarsızlık hat safhadaysa gerçekten değmez be hiç üzülme hem de iyi birine benziyosun boş yere acı çekme

Yükleniyor...