• Sor
  • Bence

Erkekler kendilerine erkeğim denmesinden hoşlanır mı?

hitap anlamında değil erkeğim kelimesi hoşunuza gider mi

En İyi Görüş

• Çok hoşuma gider ama işin içine O erkeğim kelimesini yaşayarak söylemesi gerek , hissetmem gerek.Her zaman söylememesi gerekir.Yeri ve zamanını iyi belirlemesi gerekir.MEsela sex anında olabilir ya da erkek çok güzel bir süpriz yaptıktan sonra da yada erkek bayana hiç birşeyle paylaşamayacağını kıskandığını söylediği yada harreketle gösterdiği zaman söylenmesi çok güzel olur.Şahsen benim çok hoşuma gider

Erkekler Ne Diyor 16

• yaneeee

• Benim gitmez ama sorun da etmem

• çok güzel bir duygudur

• Ben bilmem beyim bilir.

• Eririm

• hoşlanırım ve erkeğim diyen sevgilim vardı mazimde...

• genellikle gider bnde bi erkeğim insanın içi hoş olur

• Nefret ederm Erkekim ne bee aşkm canım falan desn ne o öyle .s

• Sana sahip olduğunu düşünür.Gurur okşanır.Mutlu olur.

• benim gitmez itici gelir, cunku soyleyiş tarzından dolayı yapmacık geliyor.sacma

• sevişme ya da yakın temasta kulağına yaklaş erkeğimm de ama cezbedici bir tavırla.Sonra kendini tutamaz :D Bayağı etkili yani

• Bu baya ego yükselten bir hitap şeklidir :)

• bilmiyorum söyleniş tarzına bağlı

• kulagına eğilip birden erkeğim dersen yanlış anlayabilir. nasıl yaaa, ohaa kızdın hani sen der üzülür şok olur bir anda :P erkekim de hem şirin hem yaş aralıgında daha hoş :)

• bir anda demeyecek ki zaten yavaşça fısıldama tonunda iç geçirerek :D yani azmış mode on tarzında

• olaya bak asıl, bu erkeğim diyyince, çocukda bir anda cesaretini toplayıp dökülürmüş, canım ben de 2 yıl öncesine kadar kızdım aslında, sonra erkek oldum. sonra ver coşkuyu hobaaa :P

• Evet. Sahiplenilme duygusundan dolayı.

Kızlar Ne Diyor 4

• sanmıyorum, söylerken de tuhaf.. ama özel zamanlarda söylememi istediğini belli ediyor zaten.. ve söylediğimde çok hoşuna gidiyor, libidosu artıyor bile diyebilirim :)

• Kızım mı diyek yani ne diyek :(

• höf

• ciftler arasında özel birseyler yaşanmamışsa erkeğim-kadınım kelimesinin anlamı yoktur bence, erkekler ne düşünür beni eksileyen ve ya artılayanlardan görebiliriz :)

Yükleniyor...