Birkaç ay önce bunları yazmıştım ona artık birlikte değiliz.. Hayat çok garip değil mi?

Gizli Üye
Canım sevgilim.. insan kendisinden çok başkasını sever mi, aşk öyle birşeyki sevdirir.. Benim bir yanım sensin, sen olmasan yarım kalır bu beden.. seninle tamamlanıyorum.. Gözlerine baktığımda huzur buluyorum işte "O" benim nefesim, güneşim diyorum.. Tek düşündüğüm tek hissettiğim onu çok sevdiğim, onsuz yaşayamıyacağım insan.. Beni mutlu eden adam.. Bana dokunduğun zaman, dudaklarımız, nefesimiz birleştiği zaman bambaşka biryerde oluyorum sanki.. tarif edilemez bir duygu. herşey kayboluyor gözümde o an sadece "ikimiz" varız.. Sanki dünya durmuş gibi..

Beni hep mutlu ediyorsun gülümsememi sağlıyorsun zor durumlarda hep yanımdaşın.. kötü olduğum zamanlar bile bunu hissediyorsun.. muhteşem birisin, seninle birlikte geçirdiğim her saniye çok değerli benim için..

hayallerimin tamamını kaplayan mükemmel birisisin .. çünkü sen benimsin ve hep öyle kalacaksın..

Seninle gelecekle ilgili konuşunca hayal kurunca çok heyecanlanıyorum kalbim yerinden fırlayacak gibi.. her buluşmamızda ilk gün ki heyecanla geliyorum.. sana sarılınca hep öylece kalmak istiyorum zaman dursun hiç geçmesin istiyorum.. senin sıcaklığını hissediyorum.. Dünyanın en şanslı kızı olmalıyım senin gibi bir aşka rastlaldigim için.. Gelecekte her sabah uyandığımda seni göreceğimi bilmek, her an yanımda olacağını düşünmek .. çok güzel duygular .. seninle birlikte yaşacağımız günleri iple çekiyorum aşkım..

. şunu bil, sen yoksan bende yokum, insan hiç diğer yarısı olmadan yaşayabilir mi? Yaşayamaz.. nefessiz kalmak gibi birşey olmalı..

Bunları yazmışım ben ona.. hatırlamıyorum.. O çok değişti, sanki o zamanlar başka biri vardı hayatımda.. Birbirimizi öyle bir yıprattık ki.. Nerden nereye..
Birkaç ay önce bunları yazmıştım ona artık birlikte değiliz.. Hayat çok garip değil mi?