Facebook tan kıza nasıl çıkma teklifi edilir ?

Lisede 4 yıldır aynı okulda okuduk muhabbetim var ama öyle çok konuşmadık bu sene mezun olduk ama nedense ondan hoşlandığımı şimdi anladım facebook tan ona açılmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Güncellemeler:
Laaaaan niye kimse anlamıyo anladık faceden çıkma teklifi edilmez ama yüzyüze konuşmam için bişeyler yapmam lazım ben bakırköy deyim kız yeşilköy de oturuyo kızın ne telefon u var nede adresi bunları nasıl öğrenecem ortak arkadaşımızda yok nokta...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O zaman söyle yapıyorsun, sen zaten konuşuyorsun muhabbetin var büyük ihtimalle muhabbeti ilerletmissindir çıkma teklifi edeceğine göre, onu bi kahve içmeye davet et nerede buluşacağınıda sen karar ver orta yolda değide, ona yakın musait olabileceği bir kafede buluşmayı teklif et. Baktın kabul etmiyor zaten zorlama o kızdan bir umut yok demektir. eğer feysten yada başka sitelerden böyle çıkma teklifi edersen kız zaten istemicektir. şimdi daha iyi anlamıssındır. gerçi 5 ay geçmiş ama söyleyeyim dedim.

Kızlar Ne Diyor 12

• Dersinki senle 4 yıl aynı okulda okuduk muhabbetimiz yok ama.Bu sene mezun olduk senden hoşlandığımı anladım dersin.Kızlar soruyor a sordum bazı cevaplar aldım ve sana çıkma teklifi etmeye karar. verdim dersin.

• Yani cebinde beş kuruş paran yok kıza çıkma teklif edicen demekki.Git ozaman yeşilköy e.Bu kadar acizmisin.

• madem o kdr istiyosun sohbette konuşurken bn senden hoşlanıyrm buluşalım de

• facebook facebook dıorsun hıc mı sohbet etmedın bu kız naparnerelerde takılır sormadın mı bunları bılmeden tanımadıgın kızın neyıen cıkma teklıf edeceksın 4 uyılda numara almaman daha vahım bı durum zaten

• Facebooktan teklif yapmak hiç etkileyici değil vazgeç bundan yoksa hayır cevabını alırsın:) Öncelikle merhabalaş,sohbet et aranızda bir bağ oluşsun , aradan belli bir zaman geçtikten sonra güzel bir yere davet et orda gözlerinin içine bakarak söyle diyeceklerini :)

• feysten teklifmi olurmuş çocucğum git yuzyuze söyle.

• Bi kere Facebooktan nasıl teklif edilir? diye sorcağına önce,edilir mi ? Diye sormalısın ve evet edilmez saçmalama .Efendi efendi üşenmeden ditceksin buluşma ayarlıycaksın ve yüz yüze geldiğinde etceksin.O kadar korkak olma .Erkekliğe sığmaz yav accık cesaret ne biçim erkeksin o_O

• facebooktan çıkma teklifide mi ediliyo hey allahım gerçekten istiyosan kızı bul, cesaretini göster öyle teknolojinin arkasına sığınıp teklif yapılmaz gerçek bir ilişki istiyosan sanal alemi işin içine katma derim .

• numarasını al gorusun acıl.işi bu kadar sanala vurmayn ya

• evet bak erkekler hemen numara istedgi zaman ve hemen goruselam dediği zamanda basitleşyrlar.sen agırdn al braz :)

• inşallah o zaman muhabbet edeyimde bi kızla ne muhabbeti edebilirim nelerden hoşlandığınıda bilmiyorum

• okulda seni gormuomuydu? bıraz konus zaman ya hemen oylede damdan duser gibi tel isteme.konus zaman gecr.snra numarasını iste verirse zaten dünden razı.

• Öncekileri Göster
  • bence faceden bulusma ayala yüz yüzeyken trklif et

• ama önce faceden benden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmem lazım :D

• duvarina yaz

• HAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAH tamam

• pff sanırım bu iş olmuyacak faceden en iyisi direk öküz gibi sormak :D

• ehmmmmmmm arkadasin soruversin

• Öncekileri Göster
  • tünele dikkat et kaybolma..dürt mürt yap bişyler..

Erkekler Ne Diyor 10

• 4gün

merhaba facebook, dan gülçin hnm müzik yapımcısı kendi şirketinde albüm çıkartacağımı bildiği için face, den bana her mesajlarında cenk, cim canım btnm seni sevdim gibi cümleler kullanıyor beni bu sözleri çok etkiliyor profilinde ilişkisi yok yazıyor yani çıktığı bulunmuyor ben çekingen ve içe kapanık biri olduğum için çıkma teklifi edecek cesareti bulamıyorum içimden bir his sanki hayır diyecek gibi kabul etmeyeceğini söylüyor sizce ne yapmalıyım nasıl cesaretimi yenmeliyim yardımcı olursanız mutlu olurum sevgilerimle bye.

• 2ay

Ben ettim engelledi önerilmez

• hiç bir şey demeden önce direk olarak, onun onaylaması için o meşhur x'in y ile ilişkisi var bildirimimi göndereceksin,

Sonra da bir mesaj kısa ve öz; "ne doyorsun ?"

Kabul ederse onaylıyor, etmezse onaylamıyor

Tam utangaçlar için

• :)))))))))))))))))))))))))

• İstediğin gibi et nası olsa hayır diyecek :D

• Edilmez, cik karsisina öyle sor bence

• Rööh çıkma + facebook umutsuz waka ..

• recep ivedik'in bir repliğini getirtti aklıma'bu internette çok garı gız dolanıyo diyolar doğrumu la?

• faceden olmaz bu işler yüzyüze teklif et red ederse tamam de git ordan kafana takma kız çok nasılsa :D

• benimle çıkar mısın denir

Yükleniyor...