Sevmeyen bir erkek nasıl davranır?

bir erkek sevmiyorsa karşısındaki kıza nasıl davranır sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vay vay kımlerı gorüyorum eskı bır kız..ama sorularun hep aynı yahu.. yine mi erkek

• hmmmm

• gel git olayları..

• tabiii de sana noldu robinim neden level 1 sin sen :(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• bi erkek deliler gibi aşık olsa da sevmiyor gibi yapabilir,bunu anlayamazsın..kendimden biliyorum, onsuz yapamdığım onsuz deli divane olduğum kıza öyle davranırdım ki nihayet uzaklaştı benden..o her şeyini paylaşan ,gecemi gündüzümü beraber gülerek ağlayarak beraber geçirdiğim kız artık bi yabancı.. neden mi böyle yaptım; çünkü deliler gibi aşık olduğum kız en yakın arkadaşımdı..onun ne hissettiğini bilemem ama ben onunla onsuz olmaya dayanamadım..her ne kadar çok acı çeksem de

• her seyı ıtıcı olur ve umursamaz sahte gulucukler akılı sadec e sexte olsa gerek

• TABİKİ İLK ÖNCE ARANIZDAKİ DURUMA BAĞLI BERABERSENİZ BUNU DAHA İYİ ANLARSIN BERABER DEĞİL YENİ İLİŞKİYE BAŞLICAKSAN EĞER TECRÜBEME DAYANARAK SÖYLÜYORUM HER ZAMAN GÖZÜ DISARDA OLUR KONUSMALARIYLA KENDİNİ ELE VERİR SEN BİR SORU SORDUĞUNDA MESELA GERİ ÇEKİLİR İTİCİ OLABİLİR BU DURUM İNSANDAN İNSANA DEĞİŞEBİLİR

• Değer vermez bu kadar basit.

• telefon açmaz, sürekli şikayet eder, ilgisizleşir, sizden kaçar, konuşmak pek istemez, sizi fark etmez, internette zaman geçirir, ilişkiyi bitirmek için açığını arar# umarım yardımcı olmuşumdur. :)

• Nası davranır dedin ya işte davranmaz bile okdr yani ..

• gormezden gelir sokakta ki tanımadıgı insanlar gibi gorur..

• eger kızın sevdiğini biliyorda kendisi sevmiyorsa ilgi alaka göstermez..eğer kızın sevdiğini bilmiyorsa dostca davranır, kardesi gibi görür samimi olur..

• kaale almaz, egosu icin seni mahveder kullanir.

• her yaptıgına bi mazeret bulur panpa

• sana erkekmişsin gibi davranır

• yokmuş gibi

• Her fırsatta sevmediğine dair sözler söyler eğer inat edersende seni kırmamak için iğneleyici söyler yine anlamazsan kalbini kırarak söyler ve tamamen irtibatı keser.

• tek bir cevabı var "ilgisiz"...

• soğuk gözü başka yerlerde olur ve ilgisiz

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...