Dalgasına mı bakar sevdigi için mi?

bir erkek neden bakar sürekli izler uzun uzun anlamlaı anlamlı dalgasınamı seviyomudur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya seviyordur ya da gözü dalmıştır yani.

• O zaman seviyordur.

• hergünmü dalcak

Erkekler Ne Diyor 3

• bir erkek derken milyarlarca insandan ve o kadar farklı karakterlerden psikolojiden bahsediyoruz. yorum yapmak imkansız. stabil değil hiç bir şekilde. kime ne için baktığını bakan bilir.

• anladım

• değildir :) herkes çok farklıdır. uzun uzun baktığım kızın özellikleri de önemli makyajsız duru yüzlü edepli giyinmiş sevimli bir kızsa vay be ne güzel kız diye bakarım. ama orasını burasını açmışsa vay be ne seksi kız diye bakarım. bu kadar basit.

• evette erkekler aynıdr gbsnden genelleme

• ölüyodur askından ben bizim mala bi türlü sezdiremedim bunu en son gitcem tutcam kolundan seviyom la seni dicem

• nasıl davrandıgına baglı

• seviyodur dimi :((

• hayır öyle olsun istemedm ama kötüde olablr ama ynede konuş belki sevydr amalarla ugraşma

• Öncekileri Göster
  • erkek dalgasına baksa sana değil dalgasına bakar :)))

sana bakıosa hoşlanıodur arkadaşımm...

• iyi ozaman arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak canım sadece bakması seni sevdiği anlamına gelmez , sadece beğenmiştir hepsi bu ve gelip yanına konuşana kadar hiçbir hükmü yoktur yaptıklarının ...

• peki

• banada bakıyor.hergün hemde.bence hoşlaşıyor.yoksa erkek niye hep baksın.dimi gizli..?

• bi bilsem ah bi bksem

• e napcaz biz bakışıp durcazmı.:)))

• oda gelmez ya bide bn knkam onunda knkası bu çocuk gelmş dn onun dogum gnydü dyee edyohatrlatyı bikeresnde bu çocuk benimkne büyük aşklar kavgayla bşlrmş falan dyo ima

• Öncekileri Göster
  • Tren zannettiği için olabilir.

• offfff

Yükleniyor...