Güzel ama bakımsız mı, çirkin ama bakımlı mı?

Erkekler için güzel ama bakımsız mı yoksa güzel değil ama bakımlı bir bayan mı tercihleri neden yana :)

Sorum erkeklere ama bayanlar da cevaplayabilirler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• guzel olup bakimsizda olabilir,kabul edilebilir bir oranda guzel olmayan ama bakimli bir kadin da olabilir.bence en onemlisi gundeme dair sorular sordugunda fikir paylasiminda bulunabilmesi,boynunun uzerinde sefer tasi tasimayip bir beyne sahip oldugunu anlayabilmesidir.

Sonucta birlikteyken surekli seda mayan'i kimin mincikladigini ya da nalan yaltinors'un taktigi koooskoca(!) bros'u konu edeceksek,guzel olsa ne yazar olmasa ne? Beyin bedava.

Erkekler Ne Diyor 13

• çirkinliğin geri dönüşü zor estteik ,vs...çok para harcarım...bakımsızlık olsun iki hacışakir kalıp sabun alırım, bi cımbız, iki kalem ruj tamamdır...eheuheueeu

• Cirkin ama bakimli :)

• Güzel bakımsızı alayım, ben adam ettiririm ((=

• Bakım, hijyen kadın-erkek ayırt etmeksizin çok önemli. Ayrıca bakımlı olmayı boya küpüne düşmek sananlar tabiîlikten ne kadar uzaklaşırsa o derece nahoş görününüp, komik duruma düşüyorlar.

• çirkin ama bakımlı yı tercih ederim valla o kadar güzeller var kıldan tüydn geçlmyo midm bulanyo kız dedgn agdasnı hemen yapmalı ayrıca çirkn olsun huyu güzel olsun herşeyimi ona veririm önemli olan huy ve bakım

• Güzel olsun, onun bakmasına gerek yok ben ona bakarım :))

• Bakımlı derken ne demek istediniz açar mısınız?

• makyj giyim vucdna dkkt eden faln

• bakimli ama bakimli demek boya kupu olmak değil, temizlik purussuz kilsiz tuysuz ten ve dogal ten kokusu

• ... Güzel ama bakımsız olsun,en azından bakımlı olma ihtimali var.

• Beni önemsemesini isterim. İnsan her zaman bakımlı olamayabilir. Ama beni sallıyorsa, ciddiyetsiz davranıyorsa kabul edemem. Güzellikse benim için önemli değil diyemiycem.

• herşeyin doğalı olmalı sadece biraz bakımlı olsa bile yeter

• Paçoz kızı napiim be, bakım anlayışı boyalara bürünmek olmayan, bu anlayışla kendisine bakan bir kadın ilgimi çekerdi. ;)

• bakımdan kastın ne? düzeli saçlarını filan boyatıyorsa güzel ama bakımsız derim.

kadın kısmı ağdasını geciktirmesin yeter zaten :)

• bilemiyorum.. tüm şevkim kaçardı gibi geliyor :)

• ya hani aniden birşey olur bazen durduk yere heyacnla sevişme faln..o zmn geckmiş olsaydı bu ağda işi nasıl tepki verirdniz :)

• yok yok değil :)

• Öncekileri Göster
  • kesinlikle bakımlı. Ben de bakımlı bir insanım ve bakımıma çok önem veririm. Karşımdaki kişinin de güzelliğinden sonra ilk dikkat ettiğim hususu bakımlı olmasıdır. Yani her ikisi de olsun hem güzel hem de bakımlı olsun.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...