Nasıl bakımlı olunur, ne yapmalıyım bakımlı olmak için?

Kızlarrr bakarmısınız sorum size??????ya ukalalık yapmak istemem ama bana genelde çoğu kişi yakışıklı olduğumu düzgün bir fiziğimin olduğunu yüz hatlarımın güzel olduğunu söylüyor.mesela bir ortama girsem 10 kızdan 6 7 si bakıyor genelde.ama bakımlı olsan çok daha yakışıklı olursun şu ankinden çok daha fazla olur diyorlar peki nasıl bakımlı olunur ne yapmalıyım bakımlı olmak için bu yıl ünide 2.yılım güzel bir başlangıç olsun diyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güzel kaliteli görünen kıyafetler( kaliteli olmasa da olur), saçın sakalın temiz düzgün olucak öyle yataktan kalktığğın gibi bi tarak sürüp cıkmıycan bakıcan. ya da yataktan kalktığın gibi geziyosan bile baktıklarında tarz sanıcaklar. ben mesela saçım açıkken inandıramıyorum yataktan kalktığım halimle olduğuma. oturtucaksın bazı şeyleri yani. elini ayaığnı temiz tutucaksın kıl tüy vs. kaş araları birleşik olmıycak falan. bisürü şey. günde 1 saati kendine ayırcaksın en az yani anlıycağın. tuvalet diş fırçalama falan hariç bunlar.

• güzel yorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Madem böyle de yakışıklısın kasma fazla erkek bakım mı yapar ya dişlerini fırçala yüzünü yıka yeter.

• onları hep yapıyorum biraz temizlik hastasıyım diş pırçalama falan bayo yapma hergün duş alırım falan onlar hariç diyorum

• onlar yeter.

• temiz ol, giyimine dikkat et, saçına başına abartmamak kaydıyla özen göster yeter başka bşye gerk yk

• ya zaten temizlik konusunda epey hassasım bilmiyorum bu işi bilen birkaç kızla kouşmam lazım bide betten araştırıcam biraz

• fatih ürek e sor ya da serdar ortaç :(

• ya merak ediyorum nasıl oluyor diye

• off bende :(

• tamam

• saça şekil ver kızlar erkeklerin saçlarına çok bakarlar

• Bızımde mı senı ekleyıp iltifat etmemızı beklıosun peşınde koşmamızı flan. guzellık gelıp gecıcı canım. :D

• birşey beklemiyorum merak ediyorum

• ruj, rimel, allik vs

• sfabjsfabjfö ahaha güzeldi

• ne eksiledin ):

• komiksin ondan bahsediyorum şakacı seni:)

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş tip yerinde ama dişler sapsarıysa o iş yalan misal

• yok allaha şükür biraz takıntılıyım temizlik konusunda

• Öncekileri Göster
    • pis görüntü = kirli sakal mıdır? benim kastettiğim saç sakala verdiğin şekil, uyumlu giyinmek vs vs idi.

• anladım

• Jole sür

• Axe kullan :DD

• axe tek kale maç aynen ya:D:D

• onu bunu bırakta madem yakışıklısın neden gızlısın ? özguven yok galıba koy fotonu agaaa

• olur

Yükleniyor...