Arkadaşlar çok fena dayak yedi̇m ya :d bir gelin heryerim ağrıyor yormayın gelin :d?

Gizli Üye
arkadaslar yaklaşık olarak 13 kişilik bir grup tarafından dayak yedim yeni yeni ayağa kalkıyorum...
sorumu sorayımda aklıma takıldı gece gece ,

şimdi benim hoşlandığım bir kız vardı buna okuldan otlanan bir oğlan vardı neyse ben bu oğlanı dövdüm iyice kızla arkadaşz ama hoşlanıyorum ondan...

şimdi benim arabayı takip ettirmişler geçen hafta peşime 3 araba düştü baktım bu yavşaklar , yanımdada o kız vardı benimi takip ettiler nasıl bildiler bilmiyorum başladım ben kaçmaya tabi kaçamycağmı anladım arabayı yolun ortasında durdurdum kıza direksiyone geçmesini söyledim o tabi itiraz etti bağırdım ben seni arıyıcam diye öyle gönderdim kızı :D tabi bunlarda geldiler arabalarla aldılar beni bir güzel bir fabrikanın arkasında dayak attılar...

şimdi ben bu hoşlandığım kızın gözüne girmişmiyimdir sizce?
Arkadaşlar çok fena dayak yedi̇m ya :d bir gelin heryerim ağrıyor yormayın gelin :d?