Sevgili bulamıyorum, ne yapmalıyım?

Sevgili bulamıyorum. Neden acaba, fazla mı tipsizim anlamadım gitti arkadaş.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nerde arıyorsunda bulamıyorsun..Tıpınden önce bakımlı olacaksın temız pak kıyafetıne çekı duzen verıceksın Konuşmana oturup kalkmana dıkkat edeceksın.. Sonra arkadaş ortamlarına takılacaksın..

• rıca ederımde.. Işı berbat etmek ne o kız bırşey yaptıda mı sen etkılendın. O da senden hoşlandıysa evet der ıstemıyorsada olmaz.

• mesela bir pastahanede çalışan bir kız var hoşlanıyorum fakat bnu ona nasıl hissettireceğim onu bilmiyorum yanlış bir hareketle işi berbat etmekten korkuyorum bu arada yardımlarınız için çok teşekkür arkadaşlar

Kızlar Ne Diyor 8

• bu iş tiple bitmiyo açılmayı denedinmi

• diğer sorun da şu imiş " kızlara nasıl açılabilirim " link çekingen tavrını aşmaya bak evvela.

• Eğer hala yalnızsanız ALLAH sizi birilerinden koruyor demektir.Bu sözü hiçbir zaman unutma bence.İçinde çok derin anlam taşıyor.Aşk ısmarlama olmaz zamanı vardır beklemelisin.Zamanı geldiğinde kaçsanda o seni bırakmaz :)

• fazla tipsiz değilsindir muhakkak ama kendine güvenin olmadıgın belli

• ararsan zaten bulamazsın nıye arıyosunkı?elbet kaderındekı kısı senı beklıyodur

• ne bilelim yazilarina bakarak cikaramiyoz valla tiplimi tipsizmi oldugunu transa mi gecsekki?

• acaba fazla mi tipsizim diye dusunmen bile, kendine yaptigin haksizlik... once kendine guvenini maksimum seviyeye cikart :) gerisi gelir... :)

• sadece çapkn değilsindir

• yoo sevgiye değer vereceksin elbet ama cesaret te bi o kdr önemli

• nasıl yani ben sevgiye değer veriyorum suçum bu mu

• :D o da güzel bence yan gözle baktıktan sonra beğendğn birisine tüm cesaretinle yaklaşmalısın önce dern nefes ala ve git yanına kzlar keneden den emn erkklerden hoşlanırlar

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapacak hiçbirşey yok bu konuda ben çok uğraştım.

• tertemiz ol ... günlük traş ol ... ve özellikle dişlerini fırçala ... mümkünse sigarayı bırak ...kitap okuma alışkanlığın olsun ... her zaman elinin altında bir iki espirin olsun ...bunlar olunca uğraşmana bile gerek kalmadan birileri kesin damlıyor ...

• kendinle yüzleş öncelikle eksiklerini gider,eksiklerden kastım bayan arkdaşların dediği gibi giyim önemlidir jelatinin iyi olacak,ortam insanı olacaksın agzın laf yapıcak her konudan azda olsa bilgin olacak kendine de güveneceksin olur bişeyler.

• Sevgili bulamıyorum derken nasıl bir caba içindesin ki bulamadın hiç emek sarfetmeden hayatta bir karşılık almak mümkünmü sence.Ayrıca tipine falanda bahane bulma herkesin bir beğeneni çıkar mutlaka sana iki tavsiyem var sürekli sosyal ortamlarda bulun ve girişken ol kısa sürede çok beğeneceğin bir sevgilin olacağını düşünüyorum üzülmeye endişeye gerek yok arkadaşım

• girişim sadece gözlerinin içine bakmam kendine bakıyormuyum şüpheli elimden geldiği kadar bakıyorum ah şu işten kendime fırsat ayırabilsem

Yükleniyor...