Bir kızın erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır?

bir kızın erkekten hoşlandığı nasıl anlaşılır arkadaşça bile olsa hangi tavırlarından bir sevgisi olduğu nasıl anlaşılır ve bir kıza kendimi sevdirmek için ne yapabilşrim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben pek belli etmeyenlerdenim mesela,hoşlandığım erkeğe normalden fazla bakarım ama onun bunu anlamayacağı şekilde yaparım,en iyisi sen de hoşlanıyosan çıkma teklifi et kabul ederse o da senden hoşlanıyordur en kesin yol bu bence :D bir kıza kendini sevdirmek istiyosan kesinlikle yannda küfür etmemelisin bir de yanındayken başka kızlara (Anjelina jolie bile olsa)bakmamalısın(hayatımda bunu yapmayan erkek görmedim maalesef :D)

• bu son dediğini bir hanfendi! ! için yapmıştık gözüm ondan başkasını görmezdi ama değmezmiş onu anladım başka biri olsa sevebileceğim biri olsa yine de yapmam Allahın izniyle tabi...

• Öncekileri Göster
    • eğer o istemez ama sen onu seversen dediğim gibi tek çare işi zamana bırakıp onun da seni sevmesi için sana ısınmasını sağlamak,ama eğer sen unutmak için onunla yakınlaşır kız da seni sever ama sen onu sevmediğini anlarsan o zaman da ya sen ona alışmaya çalışırsın ya da onu en az kıracak şekilde durumu açıklarsın

• yani diyorsun ki sen bu işlere bulaşma Allah nasılsa nasipte vara karşına çıkarır hayırlısı deneyceğeim de açıkçası utanıyorum üniversitede sınıftaki diğer erkeklerle normal olarak konuşuyor diğe kızlar kadar olmasada ama ben utanıyorum onca sene lunaparkta çalışmışlığım var ama utanıyorum nasılsın diyeceğim diyemem ki hem zaten hiç yalnız gezmiyr arkadaşları yanında diğer kız gönlümü yıkanı hatırlıyorum onunla konuşmaya çalıştığımda ilk zamanlar terslerdi sonra iyi olmasına rağmen...ya oda .

Kızlar Ne Diyor 2

• gözlerinin içine bakarak konuşuyorsa.

• sürekli senin yanında durmak istiyosa sana diğer erkeklere baktığı gibi bakmıyosa ... gizemli ol biraz

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...