• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl kızlara aşık olur?

A) Cilveli, Fettan, Gezenti, B) Saf, Temiz kalpli, Hoşgörülü, GururluŞıklarla birlikte sebebinide açıklayınız. Kendi düşündügünüz bir özelligide ekleyebilirsiniz. Bu saatte aklıma bunlar geldi?

Güncellemeler:
Sebebleriyle açıklarsanız ..
Bu arada A şıkkını çok acımasız girmişim.. yani oraya biraz iyi bişeyler eliyebilirsiniz :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• B sıkkı. cünkü saf kızın saflıgı temiz kalpliligi hosgorusu paha bicilemez. gurura gerek yok

• oldu sende. öylesini bulursan bizede yolla

• Neden olmasın öyle birisi var . kızda da erkek de vardır. ama sen nedne istiyorsun ? sana nedne yollayayım? fake kız gizli kullanıcı mısın?

• evet cok gizliyim

Erkekler Ne Diyor 13

• saf olmasın kafi!

• şeytanın istanbul /florya bayisi olsun!

• ne diyon ya

• Saf desem kandırırlar,temiz kalpli desem kötü niyeti anlamaz,hoşgörü desem kimseyi üzemez,fazla cilve bana yaramaz, ne desem şimdi bilemedim ki

• A şıkkı. Çünkü kendilerine aşık etmeyi biliyorlar, giyim kuşamlarıyla, bakışlarıyla, cilveleriyle, bakımlı olmalarıyla.

• sanki b şıkkı giyinmeyi bilmiyor... yani illa aşifte kızlara aşşık olcanızz... b şıkkıda cilveli olabilir. a şıkkıda hoşgörülü olabilir.. yani artık kendiniz seçersiniz. ben öyle rasgele yazdım şıkları

• Evet aşifte kızları severiz, bu bir gerçek. Bu arada Saf, Temiz kalpli, Hoşgörülü, Gururlu kızların cilvelisine hiç rastgelmedim.

• erkekler yanlis kizlara asik olurlar:)

• sen simdi cevapmı yazdın yani. şık verdim görmüyomusun.

• Öncekileri Göster
    • şık söyle sen

• ben soyluyecegimi zaten soyledim soyledigimin ustune bir sey soylemek adetim degildir..:) hayir lys ye falanmi girdin ne bu şıklara karşın takıntın:)

• 2side olabilir o ana bağlı

• B dedirtmek için uğraşmışsun yani... ben hepsinden karışım isterim. hayalimdeki kadın değil gercekte olması gereken kadın bu zaten.

• şıklardan seç begen al yaz o zaman bizde bilelim nasıl istiyon bir daha bir daha sordutma soruyu ben kendinizde sık ekliyebilirsiniz yazdım oraya

• Öncekileri Göster
    • anlamadım

• anlasan zaten arap olurum:D

• C)temiz kalpli,hoşgorulu,azda cilveli(ama yalnız bana başkalarına soguk olsun) çok sert olmasın zaten ben yeterınce sertım.cılvesız kadın kadın degil bence mesala çok guzel kızlar var odun gbi barız odun yanında sıkıntıdan patlıyorsun artık bıtsede gtsek diyosun ama fazla cilvelıde hos durmuyor

• oldu senin dedigini nasıl ayarlıcaz. hem ondan hem bundan .. öylesi zor. her güzelin bir kusuru oluyo

• bıraz kusuru olabılır bırsey demedık ama boyle olsa ıyi olurdu

• Erkekler anlayamayacağı kadınlara aşık olurlar bunu şıklarla verebileceğini sanmıyorum

• ben sende o ışıgı gördüm. sen bunu şıklarla anlatıcan bize

• Işık mı hani nerede =)

• A) Erkekler aşık olmazlar sevişme iç güdüleri yönlendirir ilk etapta.B) Bazen duygusal olurlar sevişmek için duygusal davranırlar kadınlara ve öyle tipleree yaklaşırlar :)Erkekler efendi, ne istediğini bilen, saygılı, sadakatli, sevgi dolu kızları severler ve aynı hisleri peşinen verirler.

• öncellikle bitli pasaklı deli dolu hatta birazda manyak :))

• B-

• kendimi daha yakın hissediyorum.eskiden güzel kızlara aşık olurdum.ama bi konuşmaya başlayınca akıllarının bi karış havada olduğunu keşfeettim.şimdi o kadar güzel olmasadda güveniyorsam o kişiye dertleşebiliyorsam o benim için tektir.aynı mecnunun leylayı gördüğü gibi

• Öncekileri Göster
    • olmayadabilir. ümitlenme sen yineden :)) hahaha cok fenayım

• çünkü manitam var :)

• zengin - amaç rahat yaşamak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...