Erkekler nasıl kızlara aşık olur?

A) Cilveli, Fettan, Gezenti,

B) Saf, Temiz kalpli, Hoşgörülü, Gururlu

Şıklarla birlikte sebebinide açıklayınız. Kendi düşündügünüz bir özelligide ekleyebilirsiniz. Bu saatte aklıma bunlar geldi?

Güncellemeler:
Sebebleriyle açıklarsanız ..
Bu arada A şıkkını çok acımasız girmişim.. yani oraya biraz iyi bişeyler eliyebilirsiniz :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• B sıkkı. cünkü saf kızın saflıgı temiz kalpliligi hosgorusu paha bicilemez. gurura gerek yok

• evet cok gizliyim

• Neden olmasın öyle birisi var . kızda da erkek de vardır. ama sen nedne istiyorsun ? sana nedne yollayayım? fake kız gizli kullanıcı mısın?

• oldu sende. öylesini bulursan bizede yolla

Erkekler Ne Diyor 13

• 2side olabilir o ana bağlı

• Saf desem kandırırlar,temiz kalpli desem kötü niyeti anlamaz,hoşgörü desem kimseyi üzemez,fazla cilve bana yaramaz, ne desem şimdi bilemedim ki

• saf olmasın kafi!

• A şıkkı. Çünkü kendilerine aşık etmeyi biliyorlar, giyim kuşamlarıyla, bakışlarıyla, cilveleriyle, bakımlı olmalarıyla.

• Evet aşifte kızları severiz, bu bir gerçek. Bu arada Saf, Temiz kalpli, Hoşgörülü, Gururlu kızların cilvelisine hiç rastgelmedim.

• sanki b şıkkı giyinmeyi bilmiyor... yani illa aşifte kızlara aşşık olcanızz... b şıkkıda cilveli olabilir. a şıkkıda hoşgörülü olabilir.. yani artık kendiniz seçersiniz. ben öyle rasgele yazdım şıkları

• şeytanın istanbul /florya bayisi olsun!

• ne diyon ya

• öncellikle bitli pasaklı deli dolu hatta birazda manyak :))

• B dedirtmek için uğraşmışsun yani...

ben hepsinden karışım isterim. hayalimdeki kadın değil gercekte olması gereken kadın bu zaten.

• anlasan zaten arap olurum:D

• anlamadım

• arkadaş çok cicili bicili hoş görünmek için tavırdan tavıra girmeyecek kadın isterim. Osmanlı kadını anladın?

• Öncekileri Göster
  • C)temiz kalpli,hoşgorulu,azda cilveli(ama yalnız bana başkalarına soguk olsun) çok sert olmasın zaten ben yeterınce sertım.cılvesız kadın kadın degil bence mesala çok guzel kızlar var odun gbi barız odun yanında sıkıntıdan patlıyorsun artık bıtsede gtsek diyosun ama fazla cilvelıde hos durmuyor

• bıraz kusuru olabılır bırsey demedık ama boyle olsa ıyi olurdu

• oldu senin dedigini nasıl ayarlıcaz. hem ondan hem bundan .. öylesi zor. her güzelin bir kusuru oluyo

• erkekler yanlis kizlara asik olurlar:)

• ben soyluyecegimi zaten soyledim soyledigimin ustune bir sey soylemek adetim degildir..:) hayir lys ye falanmi girdin ne bu şıklara karşın takıntın:)

• şık söyle sen

• sanane:) ister oburune ister sonrakine istersem hicbirine cevap veriririm:))) haddini bil ufaklik al barbie bebeklerini evcilik oynamaya devam et:)

• Öncekileri Göster
  • B-

• çünkü manitam var :)

• olmayadabilir. ümitlenme sen yineden :)) hahaha cok fenayım

• evet o da olabilir :D

• Öncekileri Göster
  • zengin - amaç rahat yaşamak

• Erkekler anlayamayacağı kadınlara aşık olurlar bunu şıklarla verebileceğini sanmıyorum

• Işık mı hani nerede =)

• ben sende o ışıgı gördüm. sen bunu şıklarla anlatıcan bize

• A) Erkekler aşık olmazlar sevişme iç güdüleri yönlendirir ilk etapta.

B) Bazen duygusal olurlar sevişmek için duygusal davranırlar kadınlara ve öyle tipleree yaklaşırlar :)

Erkekler efendi, ne istediğini bilen, saygılı, sadakatli, sevgi dolu kızları severler ve aynı hisleri peşinen verirler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...