• Sor
  • Bence

Gururlu bir erkeği nasıl tavlayabiliriz?

evet özellikle aslan burcu erkekler ve kadınları çok gururlu oluyormuş.. gururlu ve birazcık da utangaç diyebiliriz.. yani çok zor bir insan :) birkaç taktik ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aslan erkeği utangaç değildir sadece kendisini öyle göstermek için seni tavlamak için taktik yapıyor... aldanma... sakın onun bu mesafeli gururlu tavırlarına aldanma hepsi taktik.. aslan erkekleri kızları tavlama konusunda en tecrübeli taktikler yapan erkektir.. veee tahlikelidir.. dikkatli ol ve ilgilenme bence.. peşinde koşma

• evet ya bir kaç arkadaş daha "taktik" dedi.. mesafe koyunca çıldırıyor gibi oluyor zaten, dayanamıyor :)

• Öncekileri Göster
    • ay resmen onu anlattın :) vazgeçmek zor ama

• bak canım o seni isteseydi gurur filan yapmaz peşinde koşardı... vazgeçmek zorundasın üzülmemek için... :( boşver onu sen hayatına bak.

Erkekler Ne Diyor 7

• Gururlu erkekler sevişmez:))

• ya hay ben varya bu burçlara artık takmayın demekten bıktım siz yazmaktan bıkmadınız

• örnek verdim canım.. asıl konu gururu :D

• Çok fazla gurur valla başa bela oluyor

• tavlananlar gavattı dimi

• bende aslan burcuyum seven insan gurur yapmaz...ilgilenme boşver zor biri değil...kendi istedikten sonra.

• Aslında aslan derin insandır bazen duygularına hakim olmayıp saçmalayabiliyor. Ne yaptıgını bilemiyor. Bazı şeyler kesinleşene kadar bu şekilde davranır. Onun için Güven çok önemlidir. Siz güven veremeyen güvenilmez biri iseniz aslanda o olucaktır bu insan. Kin nedir bilmez unutur . Kendine kızar. Sevince ayrı bir kişidir artık siz olur. Sİze olur.Boğa ile olan tecrübemden boğa bayanlarınına güvenmiyorum huzursuz oldum hep. güvenilmezsiniz. link

• bazı şeyler kesinleşince ilişkisini keser mi peki?

• Öncekileri Göster
    • sanki hoşlanıyor ama hoşlandığını o bile bilmiyor gibi.. bu biraz salakça gerçekten de :) evet belki uyumsuz bir çiftiz ama yinede.. bilmiyorum ya garip bir cazibesi var yani bırakamıyorum.. Özellikle korumacı davranması, centilmen davranışlar filan.. benle oyun mu oynuyor yoksa bişeyler mi hissediyor. Galiba direkt sormadan anlayamacağım.. tabi o bana "benden hoşlanıyor musun" diye sormadan önce ben sormalıyım heralde

• Hoşlandıgını anlamak bile onun için zaman alıcaktır. Oluruna bırak yada boş ver. Kendinide sıkıntıya sokma derim. Yinede aslan size uymaz çok ezersiniz :) kasılır durur yanınızda. Aman onun gruruna bir şey olmasın onu kırmayım konusamaz, dikkat edeyim. konusamaz susar kalır. Hümanist insandır. Bogaları bilirim onada yazık:) Ateşimiz hariç . karakter olarak uygun ikili değiliz.

• biz şerefsiz miyiz lan şimdi ?

• n'alaka?

• benim de eşim aslan burcu vur kaç taktğini dene ilgilenmeyince ilgilenmemeye katlanamıyor

• ahaha kesinlikle :)

• eğer başlamadıysan bi kere daha dşün derim herkes aynı mıdır bilmiorum gerçi pek inanasım gelmio burçlara ama acaip zor bi karakter tipi inatlık hatsafada

• aynen öyle ama.. ha diyince de vazgeçilemiyor ya.. gururlu ama aynı oranda centilmen filan.. yani ben nasıl tavlarım diyorum ama o tavladığını tavlıyor valla.. işim zor galiba :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Havalı , bakımlı ol ulaşılmazı oyna ..

• Aman uzak dur ya.. Çok enteresan bi burç. Çekilir gibi değil onların egosu ve dengesizliği.

• aynen öyle ya.. hem dengesizler hem egoistler... hem de çok iyi rol yapıyorlar.. bilmiyorum nolacak :/

• fazla gurur ... neyse :D :D

Yükleniyor...