İnsan görmediği birine aşık olur mu?

İnsan Realde Görmediyi Birine Aşık Olur mu ?Hiç başınıza geldi mi ? Gelse napardınız ? Bir Bayan ve Bir Bay olarak ? Bu soru hakkında aklınıza ne geliyorsa yazın !

Güncellemeler:
REEL ARKDASLAR REEL YANLIS YAZMISSIM BU KADAR ABARTMAYAN ISTERSENIZ.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Olmadı ama görüşlerine, mantığına ve düşüncelerine hayran olduğum insanlar oldu ve şu anda da var. Madem bunlardan emin oldun, o halde neden birlikte olmak istemedin dersen de cevabım kesinlikle dış görünüş değil. Tamam dış görünüş de önemli ama bunun sebebi esas o değil. Bazı şeyleri buradan yazmak ile dışarıda dile getirmek çok farklı şeyler. Bir sürü insan gördüm, sanaldan çok güzel yazıp da reelde dili tutulan ya da sanalda tanıdığım o kişiye karekter olarak hiç mi hiç benzemeyen. Nabza göre şerbet veren. Ama bunlar bana çok iyi tecrübe oldu. Yani, sanaldakine hiç benzemeyen sanal arkadaşımı tanımak. Bu nedenle sözüm meclisten dışarı ama güvenemiyorum sanaldaki herkesin samimiyetine. Bazı kişiler var sanalda tanışıp samimiyetine güvendiğim ve keşke başka şartlar altında tanışmış olsaydık dediğim ama maalesef işte sadece o kadar.

• peki onlardan birine ne demek isterdin ?

• Bu biraz özel oldu Üzgünüm ama o bende kalsın. :))Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Malese o yanlışa düşenler çok

• ahh ahh,oluyor arkadaşım oluyor..hemde daha kötüsü oluyor..platonik takılıyorsun,kafanda şekillendiriyorsun,giydiriyorsun kuşandırıyorsun,ona lafana göre huylar katıyorsun,rezilllik diz boyu :))) sakat işş..

• :)) komik olmuş yorumun

• ama olan bu..başıma geldiğinden biliyorum.allah sizleri korusun :))

• Real sevmiyorum panpaaa

• çok uzakta,cehennemin dibin de,çok aşığım hiç görmedim evet ama ben körüm istesem de göremem ki

• hoslanma olur ;)

• hoslanma oldu diyelim. peki napardiniz ?

• konusurum muhabbet ederım onemsedıgım konular varsa fıkrını ogrenırım guvenını kazanmaya calısırım reelde bulusurum olursa olur olmazsa arkamı doner gdıerım.

• Tabii ki olur, hatta bana da oldu ama genelde çok da uzun ömürlü olmaz.

• Hep söylemişimdir netten ve düğünden kız beğenilmez <3

• Düğünden niye :D

• Öncekileri Göster
    • hmm haklısın dude :D

• ben hep haklıyım <3

• her turlu bok oluyorda bumu olmuyor..

• Real de görmek derken ? Real madrid gibi mi ?

• olmadım

Kızlar Ne Diyor 12

• Valla ben olanlara bizzat tanık oldum da benim için imkansız ...

• Gelmedi.

• gerçekte görmediğin birisine aşık olmazsın,düşünceleri ya da başka özelliklerini beğenebilirsin ama bu aşk olmaz.

• peki napardin o zaman ?

• beğendiğim birisi ise gerçekte tanışabilirim,hem o insana hem de o anki duruma bağlı.

• Geldi, tavrına, karakterine aşık olmuştum hâla aşığım.

• Basıma gelmedi ama olabilitesi yüksek bir sey bence.

• başıma gelmedi ama olmaz diye bişey yok.

• aşık olmaz ama hoşlanabilir

• peki napardin o zaman ?

• çok tehlikeli o gun bugundur tanımadıgım biriyle konusmuyorum nette..cunku aklında kalıyo ama bilemiyorsun iyi mi kötü mü

• Aşk değil, aşırı hoşlanma olur..Aşk çok başka bir şey, uzaktan uzağa olmaz..

• katiliyorum +1

• Dedi sanal da asik olunmaz!-Dedim ben oldum.Hadi ordan dude dedi.-Dedim realde gordum bidaha asik oldum <3.

• kurt cobaini her görmemde bir kez daha asik oluyorum mesela. benimki biraz da ölü sevicilige giriyor gibi ):

• Real Madrid'deki futbolcular mesela <3

• eksiliycektim dedim hadi nedir yani 1 + dır.. :D

• misal hiç görmediğim müstakbel zengin kocama aşıkım ben. o sayılır mı?

• Real dediği market mi?

• Öncekileri Göster
    • beril dimi. yeni fenomen.

• Undefined Writing Object o:) UWO

Yükleniyor...