İnsan görmediği birine aşık olur mu?

İnsan Realde Görmediyi Birine Aşık Olur mu ? Hiç başınıza geldi mi ? Gelse napardınız ? Bir Bayan ve Bir Bay olarak ? Bu soru hakkında aklınıza... Daha Fazla

Güncellemeler:
REEL ARKDASLAR REEL YANLIS YAZMISSIM BU KADAR ABARTMAYAN ISTERSENIZ.

En İyi Görüş

• Olmadı ama görüşlerine, mantığına ve düşüncelerine hayran olduğum insanlar oldu ve şu anda da var. Madem bunlardan emin oldun, o halde neden birlikte olmak istemedin dersen de cevabım kesinlikle dış görünüş değil. Tamam dış görünüş de önemli ama bunun sebebi esas o değil. Bazı şeyleri buradan yazmak ile dışarıda dile getirmek çok farklı şeyler. Bir sürü insan gördüm, sanaldan çok güzel yazıp da reelde dili tutulan ya da sanalda tanıdığım o kişiye karekter olarak hiç mi hiç benzemeyen. Nabza göre şerbet veren. Ama bunlar bana çok iyi tecrübe oldu. Yani, sanaldakine hiç benzemeyen sanal arkadaşımı tanımak. Bu nedenle sözüm meclisten dışarı ama güvenemiyorum sanaldaki herkesin samimiyetine. Bazı kişiler var sanalda tanışıp samimiyetine güvendiğim ve keşke başka şartlar altında tanışmış olsaydık dediğim ama maalesef işte sadece o kadar.

• peki onlardan birine ne demek isterdin ?

• Bu biraz özel oldu Üzgünüm ama o bende kalsın. :))Teşekkür ederim.