Gitar çalan erkekler kızlara neden bu kadar çekici gelir? Nedir bu gitarın sırrı?

Neden gitar çalan erkekler kızlara bu kadar çekici gelir? Sadece gitar çaldığı için çıkan kızlar biliyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beanada cekiic gelir evet hos yani erkekelre gitar calmk hel rok calmayi dah cok yakisdiryorum ben

• twkurler:))

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendi ilgi alanlarına giriyorsa evet hoşlanabilirler bu kemanda olabilir pianoda bir ressamda dikkatlerini çekebilir kişiden kişiye göre değişir bu ama sırf gitar çalıyor yok saçları uzun yok sakalı var vs bu tip şeylere değer vererek çıkıyorlarsa zaten mutlu olamazlarki yalnış olanı kendine soruyorsun bence bunda mantık yok.

• Her gitar çalan değildir.İki şarkı üç akord çalan tıplerede gıcık kapan kızlar bile var örnek ben ıyykk Ama kendınden geçen bir bas gitarcı muhteşem bir görüntü sergiler..

• Ya şimdi bazı kızların erkek kişinin gitar çalmasından dolayı olan bir sempatisi değil bu tam olarak hayaller doğrultusunda kazanılmış bir istek diyebilirim. Çünkü biz kızlar şöyle düşünüyoruz ki "bu çocuk gitar çalıyorsa ve bana aşıksa kesin evimin önüne gelip serenat yapar bu. En iyisi elden düşürmeyelim bunu" der ve çocuğu kendine kazandırır. Sonra çocuğun ne mal olduğu anlaşılır falan filan fıstık sonra çocuk zarar ziyan kız da hayal kırıklığı içerisinde (meğerse hiçbir şey bilmiyor bu salak ilkokuldan terkmiş bir dee ayyy rezil oldum durumları " dolayısıyla abartıyorum")

• o zaman şu sonuç çıkıyor. gitar çalan erkek karizması eskide kaldı. gitar çalan erkek sayısı arttı bunun neticesinde nerde çokluk orda bokluk sözü de önem kazandı.. evet o zaman sinsice başka bir sanat dalı bulmak lazım.

• genelleme yapman yanlış. gitar çalan erkeklerin havalı olduğunu düşünen saçma sapan bi zekada kızlar var. ve bu kızlar bu erkeklerle çıktığında kendilerininde güa "havlı olduklarını" zannediyorlar. akıl kapasitesi düşük kızlar onlar. uzak dur!.

• Ben de sesi güzel olana daha çabuk ısınırım. Yani bana şarkı, türkü vesaire söyleyen adamın alnından öperim. Hatta ona eşlik falan ederim. Daha ne olsun :D

• peki hangi şarkıyı çalıp söylerse daha çok etkiler?

• bana da bi ara çok çekici geliyordu ee şimdi de ama elektro gitar olunca onun yeri ayrı :)

• ama nedense klasik gitar çalanlar bana aşırı havalı geliyor

• Yakisan var yakismayan var. Sirf gitar caliyo diyede kimseden hoslanmam ben acikcasi.

• gitar çalmak çok özel birşey... Çünkü çalarken içinden gelerek şarkıyı hissederek çalıyorsun ve söylüyorsun.Bence etkilenilen nokta bu ; o an ki yaşadığın duyguları etrafındakilere yansıtıyorsun çünkü...bende gitar çalıyorum o nedenle böyle söylüyorum...benim fikrim bu yönde anlayacağınız... :)

• şöyle bir gözlemim de var ama doğrulunu %100 kanıtlayamadım :) kızlar gitar çalan kızlardan pek haz etmiyor.

• bilmem belki... :)
      ama bu zamana kadar kız arkadaşlarımdan hiç birinde bu dediğini göremedim :))

• Sadece gitar değil aslında, bi' enstrüman çalan biri çekici gelir insana bence.

• Ramazan davulu ve zurnayı bunların dışında tutuyor muyuz peki? :)

• Sesi güzel gelen her enstrüman:) Davulla zurnanın sesi pek hoş değildir ama..

• walla bana hiç çekici gelmiyo hatta sinir olurdum. birde saçları uzatıp barış akarsuya benzeme çabalları yokmuydu çileden çıkarıyodu beni. gerçi bu gitarcı olayına, yine bir gitarcı çocuğun üniverstede bildiği 3 şarkıyı bana baka baka söyleme çabası neden olmuş olabilir.

• Bende gitar sayesinde 1-2 hatun ayarlamistim, gitara neddnse %80 i hasta oluyo

• ewet haklısın %80 öyle.

• Evet bendede bu hayranlık vardı beni bu yüzden kandıran bile oldu gitar çalıyorum dedi oysaki tek şarkı çalabiliyormuş ama şuan o gitar olmasa evlenmiş olmayacaktık:)

• :))

• Öncekileri Göster
    • Evet kesinlikle öğren hayır diyecek kız çıkmaz:)

• Vah beee Bir gitar nelere sebeb oluyor... Yok yok bu gün gidip hemen bir gitar alıyorum... :)))

Sevdim bu işi...

Demek öyle gitar çalan erkekler daha cazip geliyor...
      Bir bilseler nasıl bir ritim duygum var gitarda neymiş :)

Erkekler Ne Diyor 9

• bence bi enstrüman çalmak iyi olur ben gitar çalıyorum misal sende bi dene hem güzel hem iyi vakit geçirtiyo insana

• Gitar dan ziyade kızların sanatcılara yada sanatla uğraşanlara ayrı bi ilgisi vardır. ayrıca eline gitar alıp da 3 şarkı bellemiş adamlara uyuz olurlar yapay gelir ki buda en itici şey. bide yaşla alakalı belli bi yaştan sonra olgunlaşan kızlar tabi sadece olgunlaşanlar sırf gitar çalıyo diye ayy bayıldım olmaz ki etrafımız örnek kaynıyo.

• Çok pis gitar çalarım...Gitarcı sevgili arayan varmı bayanlar :))

• ülkenin yarısı gitar çalıyor zaten. bu yüzden manitacılık peşinde koşmak için enstrüman kullanıcaksan saksafon çal

• Valla kız olsam, keman çalan birinden daha çok etkilenirdim. Bir arkadaşım hem klasik, hem de ağdalı (şopar tarzı) keman çalar, hayranım yeteneğine.

• gitari gec piyano cal bak o zaman neler oluyor neler :D

• gitar heryerde çalınır ama piyano çalınmaz..

• Öncekileri Göster
    • penti dikkatli okuduysan ilk hakareti onun yazdığını görürsün ayrıca boş konuşuyor. ve yine ayrıca gitarda repertuarım geniştir...

• Tamam ikinizde kendı branşınızda ıyı olabılırsınız ,

• Gitar bana göre aynı zamanda romantizm taşıyor gibi...yaz aşkları havası var...gençlik var...

• sırf o yüzden gitara çalmadım lise çağımda ya da üni.de

• 11 senedir gitarla haşır neşirim gitar çalıyorum diye çıkan olmadı, bunun için olacaksa hiç olmasın zaten :)

Yükleniyor...