Bir erkeği pişman etmenin yolları nelerdir?

Diyelim bi kızın ona karşı ilgisini anladı ve umutlar verdi aşık gibi davrandı ilgilendi kıza söyletmeyle uğraştı ve kız ona söyleyincede aptalca bi tepki verdi.Artık hiç konuşmuyolar ama karşılaşıyolar. Bu erkeği yaptığına nasıl pişman ederim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende aynı durumdayım ..onu görünce yanından telefonla konuşurken geç ,telde çok gülme ama aşık gibi gülümse, ona hiç bakma onun yanındakilerle konuş onla konuşma mutlu görün hep gülümse o yok gibi davrann... bana bunu yapan çocuk şuan bunları yapınca yıkıldıı suratı asık geziyor garibim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• zamsalak madem kabul etmicen niye o kadar ugraştın derdim.

• Böyle bir karakterin altında ezildiğini mi zannediyorsun ? Ona onun gibi davranırsan senin farkın nedir ? Boş işler bunlar hiç uğraşma.

• evlenme teklifine : "biyerlerde cam falan mı açık soğuk geliyo" diyen aptalını görüdükten sonra şaşırmadım :))

Kızlar Ne Diyor 2

• pişmaniye yedir.

• Burası bi soru sitesi, sorumu soruyorum 11 yaşındaki çocuktan cevap alır gibi saçma salak cevaplar veriyosun. Madem saygın yok cevapda verme defol git. Ben yanlış bi soru sormuyorum adam akıllı soruyorum verdiğin cevapda seni belli ediyo.

• sanane be istedigim cevabı veririm verdim de hahah :D

• Sanane mi? Benim sorum adam akıllı cevap ver dicemde ergenlik başa bela kızım büyüde gel :) İnsanların neye güldüğüde verdiği cevapta akıl seviyesini gösterirmiş senin daha seviyen bile oluşmamış :) Defol git şimdi burdan

• evet ardsm pişman et ki bidaha baskasna yapamasın bunu,yalnız pişman ettikten snra sen üzülmeyeceğine eminmsin ?..egosunu öyle bir ezki yaptığına pişman olsun köpek,ayıp senin duygularnla oynamış resmen!.söyle yap sende tekrardan konuş samimi davran snra hiç konuşma birden bi kaç defa yap aynı seyi kafası karsncada birlkte plan yapın dsarda bi yerde,gitmekten vazgeç biranda(son anda)tuh! oda gitmiş bulunsun ama: )grüncede tanıma hiç ,mesajlarına dönme ertesi gün cvap at vsvsvs...

Yükleniyor...