• Sor
  • Bence

Eşimin ilgisini çekmek için ne yapmalıyım?

Artık eşimin eskisi kadar benle ilgilenmediğini düşünüyorum, öyle bir şey yapmalıyım ki tekrar bütün ilgisi benim üzerimde olsun?

En İyi Görüş

• evlilik veya uzun ilşkilerde artık güven vs oturuyor.. evlenmişsiniz birbirinizi tanımışsınız..4 sene çıkmışsınız ve bıravoki evlilikle bitmiş.. e adam şimdi ay sonunu getirmek vs için uğraşıyo:))) kafası dolu olabilir..durumunuzu sen biliyorsun..ne değişti bir düşün..eksiği sen bulacaksın...veya fazla olanı...buna saygı..cinsellik...iş .. gezmek vs herşey dahil..düşün sadece...

• :)sanırım yıllarca çalışmaktan bir yanım erkek bir yanım kadın:))geçim zor cidden .. kendine yorma,güler yüzünü ve desteğini esirgeme..eşinden.. kal sağlıcakla:))

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternetde takılman onu aldattığın anlamına gelmez bu saçma yorumları geç, ayrıca yapman gereken, farklı fantaziler yapman, eşinin vucudunu daha iyi tanı nelerden hoşlandığını ögren

• bıyık bırak hemen fark eder

• süpersin yaa

• :DDD

• victori secret takıl

• Özel bir şey yapmana gerek yok.Eve geldiginde anlayışlı olup güzel yüz gösterirsen,sevdigi veya istedigi yemekleri sorup onları yaparsan onu mutlu etmiş olursun.Ha bide çeneni tutarsan

• bizim toplumda var genelde (her bayan için söylemiyorum) evlendikten sonra çok dikkatsiz davranıyorlar. eşini garanti gibi görüyorlar. bakmıyorlar. ondan sonra eşim aldattı diyorlar. hiçbi insan şekilsizliği sevmez.

• tesbih sallamaya başla anlar o ilgisizlikten başkalaşım içine girdiğini :))

• kendini değiştir.saçından başla.

• daha önce denemedğinz bikaç şey dene yatakta

• fantezi kıyafetler.. benim tanıdığım çoğu erkeğin fantezisi vardı. liseli ve ya hemşire ilk sıralarda gelir.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendını degsıtrmekle basla hem kısılık olarak hemde dıs görunus olarak .

• kaç yıllık bir evlilikki bu? veya nasıl evlendiniz görücü usulü veya anlaşarakmı?

• 6 yıllık evliyim 4 yıldırda çıktık

• Çocuk yapın. İşlevi değil, sonucu söylüyorum ben tabi..

• Herşeyi bırak kendinle ilgilen !

• kendine bakmalısın

• sayın evli bayan senin bu sitede ne işin var buraya kafası karışıklar gelir sorun sende olmasın

• ite kafam karışık eşim ilgilenmiyor benle ne yapmalıyım?

• hmm ondan geldin demek , biraz cilveli ol sevdiği yemekleri yap , ailesiyle ilgilen ..

Yükleniyor...