• Sor
  • Bence

Bir erkek nasıl etkilenir? Erkeğin hayır diyemeyeceği neler vardır?

Bir erkek nasıl etkilenir?Bayanları onları nasıl elde edebilir?Erkeğin hayır diyemeyeceği neler vardır?Ama terbiye sınırları içinde :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hiç bişey deneme sen oldugun sürece yeter diğcem ama ondanda anlamaz onlar

• +1 :)

• geri herkez aynı değil ama ben öyle düsünüyorum istisnalarda var

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkegi etkilemeye calismana gerek yok dogal halinle aklinla,zekanla,pratik cozumlerinle kizginliginla,fikrini savunmanla,bakimli olmanla zerafetinle,nezaketinle,inceliginle,vicdaninla sen varsan hic etkilemene gerek yok neysen osun sen.Nice kiz vardir guzeldir ancak evine venus heykeli niyetine koymazsin...

• Zekası etkiler . Yatak odasına biblo olmaması için zeki olması lazim

• işin içinde elde etmek var ise terbiyeli olmamı bekleme

• Sen çok yaşa :D

• beni etkileyen kizlar hanım hanımcık olmasi.. diğer kizlar gibi saçma sapan konusmalar herşeye gülme gerizekali gerizekali sözcükler söylemicek.. ve hemen elde edilmiyecek zor kiz olacak yani :=)her erkeğe göre değişir tabi.

• aslansın koçsun erkeksin yakışıklısın sen yaparsın sen edersin de. ver gazı ondan sonra istediğini yaptırabilirsin o artık senindir .d

• Kedi gibi masum bakıp yuzune dokun.dürtülerini harekete gecirirsin.

• Sıcak kanlı kızlar etkiler

• ben kolay kolay etkilenmem

• Tatlı bi gülümsemeye hiçbişeyi değişmem tabiki bu sadece kız arkadaşm için geçerli :)

• ilk merhabalaşma çok önemli. Kalkıpta konuşmamı beklemesin birşeyler üretsin. Konuşurkende gözümün içine baksın bunlar benim için önemli şeyler.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...