• Sor
  • Bence

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır? Birkaç gündür sevdiğim bir kız var. Onu etkilemem için bu gerekli. Cevabınızı kendinize göre verin, şunu bunu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kadınlar zihniyetine göre ayrılırlar kimi kültürlü, özgüveni yerinde parası cebinde. kimi hediye alan erkeklerde uzar gider. : )

bence bu tarz soruların cevabını en iyi şekilde verecek sizsiniz. kendinizi bir sorgulayın

Kızlar Ne Diyor 34

• Kendini bilen,babacan erkeklerden hoşlanıyorum.

• sarışın kumral renkli gözlü saygılı sevgili sempatik anlayışlı romantik sert :))

• O'nun gibi...

• kıllı tüy yumağı olanlar idolümdür saygılarımla :d.d.d..D

• etkilemek istediğin kızın nasıl biri olduğuna bağlı..

liseli felan değilse zaten yaptıklarının demo olduğunun farkındadır o da =)

bi kaç ay sonra bak eskiden bunu yapıyodun diye şikayet dinlememek için fazla kasma bence =)

özen göster tabii ama abartma

• tamam bu soruyu soran bendim liseliyim ve internette dolaşırken sorumun cevabını buldum Teşekkürler:

nerde işe yaramaz tipsiz boş saçlarını diken serseri tipli erkeklerden hoşlanırlar hatta sana meşhur biz sözle yanıt vereyim kadınlar ve kızlar hintliler gibi öküze taparlar

:( :I :S :) :D :DDDDDD

• aslında onların hepsi geçici ya.sizde zor olanı seçiyosunuz şikayet etmeye gerek yok =)

sen onu mutlu etmeye çalış.zaten çabanın farkına varır varmaz yelkenler suya iner (kendimden biliyorum =P )

• izbandut gibi adamlardan hoslanmam.. orta kivam iyidir

• rahat tavırlar sergile kasma kendini..rahat derken laçkada olma..az konuş özkonuş söylediklerin anlam taşısın yapyapıştır laflarıda olmasın..temiz giyin traş vs.ensen temiz olsun mesela..seçkin yerlere götür seçkin derken pahalı demedim sadece gürültülü ortamlardan kaçın..konuşurken gözlerinin içine bak ve iyibir dinleyici ol bayanlar 10 dk önce söylediği konu üzerinde durursa verdiğin cevabı hatırlayamaz hale gelirsin..unutmadan olduğun gibi ol ne fazla ne eksik yapamayacağın sözlerde verme..

• tipin de birazcık önemi var tabi ama kızlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır lafı çok doğru

• Gulucekse komedi tiyatrosuna gidebilir. Komedyen mi olmali şimdi

• Ilk bakista disgorunusune bakarim. Bi karizmasi, cekiciligi olmali. Azcik da havali olmali. Karakter olarak saygili ve durust olcak ve hem agir hemde deli dolu olmasini bilecek.

• Sahiplensin , kıskansın , sevsin benim için yeterli. Kendimden olgun bir insanı isterim. Uzun boylu olması favorimdir. Bende uzun boyluyum en çok taktığım sey boydur :)

• Yakışıklı. Değilsen üzgünüm. En azından giyimine dikkat et. Vücut yap onlarla dikkat çek.

• Her sey tiple bitmiyoki

• Kendini yakışıklı diye kanıtlamaya çalışmayan ama yakışıklı :D tatlı sahiplenen koruyan felan filan biz kızlar çok şey istiyoruz aslında :)

• bu şıklar değil :) ama deli gibi seven kısmı evet :D !

• d şıkkı. :) biri var hoşlandığım yakınlaşmak istiyorum hiç fırsat vermiyor kalkmış savaşlardan yazarlıktan bilmem neyden bahsediyor :)

• Sipariş mi alıyorsun panpa.

• Ağır başlı

saygılı

dürüst

• Dürüst,saygılı ve sadık

Fiziği o kadar umrumda değil.

• Her şeyden önce zeki ve kültürlü olmalı. Dıştan aşırı yakışıklı olsa ne olur oturup iki çift laf edemeyince. Ha biraz kafası çalışıyorsa da kendine ve giyimine özen gösterebilmeli. Düşüncem bu

• Tabiki dis gorunusde onemli ben cirkin bir kiz degilim ama yine sirf yakisikli diye olmaz yani ruhu cok onemli

• 177 boy 85 kilo sakin komik

• Ya adam olsun arkadaş

• Sitede bu sorudan bir milyon tane vardır . Onları bulup okusan. BayındıZ valla ya.

• Hepsinden olsun benim olsun

• Bu aralar Muhteşem Yüzyıl sakallı erkekler acayip çekici geliyor.Bir iki tane gördüm,vuruldum.

• adonisi seksi erkekler

• Bebek yüzlü,boncuk gözlü,bedeni kalıplı,gülüşü güzel olabilir

Veya hafif kirli sakal bıyıksız! Maco gibi görünen kibar kalıplı bedeni sarıldıkmı emin kollarda oldugumu hissettirmeli, bana bakarken gözlerinin içi parlamalı gülmeli ve itaat etmeli kadınına aşırı dahiplenmeli. Kadınların maço kavramı bundan ibaret aslında heyt höyt kaba sabaşık degil.

• süper en iyi cevap sensinn :)))

• Öncekileri Göster
    • Bana babyface derler ve gözlerimde boncuk :) saçlar siyah ten beyaz herşeyin en iyisini yaşattırmahı severim mutlu etmesini . Erkek arkadaşım yok aman uzun sürede istemez :)

• baby face miş aman aman :))

• Ciddi güvenilir olsun

• Sahiplensin sevsin korusun kollasin konusmasiyla icimi titretsin güven duygusu versin romantik olsun hep degil ama zira cogu bogar fazla kacmamak suretiyle kiskansin ...zaten bunlar oldumu ajdar gibi birine bile asik olabilirim :) yalan degil gercek ;) para is hepsi palavra bunu cok fark ettim :)

• Sempatik güçlü bir erkek beni taşıyabilmeli :)

• szi taşırmı bakalım sizde taşır boy kilo :))

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 7

• d şıkkkı için düşüncem bu git asi stayla arsız bela ile çık ozaman tam sizin tipiniz herifler arabesk rap yaparken o içindeki sözcükler varya oyyy gidin onlarla çıkın olan size olur

• 3 Harfli olmasın yeter :D

• Burdayim dostum buraya bak :D

• oooo kivanc im herkes hoslanir senden

• Bu kızdan kıza değişen bir şey hâlâ ergen ergen şu saçma soruları sorup kendinizi tatmin etmeyin artık.

• kadınlara söle

dısını begenmediginizin icine bakmıyorsunuz

palavrayı bıraksınlar , inanma kekliyorlar seni

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...