Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır? Birkaç gündür sevdiğim bir kız var.Onu etkilemem için bu gerekli. Cevabınızı kendinize göre verin, şunu bunu yapan ve onu bunu giyen erkeklerden hoşlanırım diye. Teşekkür ederim :) .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadınlar zihniyetine göre ayrılırlar kimi kültürlü, özgüveni yerinde parası cebinde. kimi hediye alan erkeklerde uzar gider. : )bence bu tarz soruların cevabını en iyi şekilde verecek sizsiniz. kendinizi bir sorgulayın

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini bilen,babacan erkeklerden hoşlanıyorum.

• etkilemek istediğin kızın nasıl biri olduğuna bağlı..liseli felan değilse zaten yaptıklarının demo olduğunun farkındadır o da =)bi kaç ay sonra bak eskiden bunu yapıyodun diye şikayet dinlememek için fazla kasma bence =)özen göster tabii ama abartma

• tamam bu soruyu soran bendim liseliyim ve internette dolaşırken sorumun cevabını buldum Teşekkürler:
      nerde işe yaramaz tipsiz boş saçlarını diken serseri tipli erkeklerden hoşlanırlar hatta sana meşhur biz sözle yanıt vereyim kadınlar ve kızlar hintliler gibi öküze taparlar
      :( :I :S :) :D :DDDDDD

• aslında onların hepsi geçici ya.sizde zor olanı seçiyosunuz şikayet etmeye gerek yok =)
      sen onu mutlu etmeye çalış.zaten çabanın farkına varır varmaz yelkenler suya iner (kendimden biliyorum =P )

• rahat tavırlar sergile kasma kendini..rahat derken laçkada olma..az konuş özkonuş söylediklerin anlam taşısın yapyapıştır laflarıda olmasın..temiz giyin traş vs.ensen temiz olsun mesela..seçkin yerlere götür seçkin derken pahalı demedim sadece gürültülü ortamlardan kaçın..konuşurken gözlerinin içine bak ve iyibir dinleyici ol bayanlar 10 dk önce söylediği konu üzerinde durursa verdiğin cevabı hatırlayamaz hale gelirsin..unutmadan olduğun gibi ol ne fazla ne eksik yapamayacağın sözlerde verme..

• Bu kişiye göre değişir ben utangaç erkekleri seviyorum malum artık öyle erkek yok:)ama şu bir gerçek utangaç olupta açılamayan erkeklerde sinir bozucu biz kadınlar bile bilmiyoruz ne istediğimizi:)Allah yardımcınız olsun.Ama parmak arası terlikten hoşlanmıyoruz genelde,birde lütfen artık erkekler sadece mavi yeşil tşört giymeyin başka renklerde var doğada.

• Pembe gömlek bile giydiğime mutluyum artık :)

• Pembe renk erkeklere yakışıyor her nekadar giymeye çekinsenizde biz pembe rengi seviyoruz,feminende olmuyorsunuz lütfen şu tabuyu erkekler yıksın ve bugün bunu okuyan tüm erkekler pembe giysin:)

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...