Vücut tüylerini almak için hangi yöntemi tavsiye edersiniz? Ah şu hormonlar, kıllar, sürekli bakımlı olma isteği..:(

Gizli Üye
Sevgilim uzun zamandır şehir dışında ikamet ediyordu, o yüzden de yanıma 1-2 haftada bir geliyordu. Her geldiğinde ben de tüm vücudumdaki tüyleri almış tertemiz olmuş olarak çıkıyordum karşısına...

Şimdi temelli yanıma gelecek ve ben onun karşısında nasıl sürekli bakımlı olabileceğimi kara kara düşünmeye başladım...Özellikle özel bölge tüylerim oldukça sorunlu, hormonel bir problemden dolayı. Kesinlikle düzenli olarak ağda yaptırmam gerekiyor ve siz de biliyorsunuz ki ağda için biraz uzunluk şart:( Belki sevgilileriyle birlikte yaşayan ya da evli olan bayan arkadaşlarım bana bu konuda yardımcı olabilirler..
Vücut tüylerini almak için hangi yöntemi tavsiye edersiniz? Ah şu hormonlar, kıllar, sürekli bakımlı olma isteği..:(