Aşkı tarif etseniz nasıl tarif edersiniz?

Aşk bir duygu. Hem de yoğun bir duygu. Peki nasıl tarif edersiniz? Aşık olduğunuzu nereden anlarsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Geçici bir mantık kaybı durumu. Akıl ve mantığın bedeni terk etmesi. Kalbin ihtilali, vücudu eli geçirmesi. Her türlü eylemin mübah görünmesi...

• Gerçekten çok güzel bir cevap, şuku nuzuda verdim tebrik ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• ?"ah keşke benim olsa" der kalp," o sana yaramaz "der beyin , arada kalır gözler " bir kez daha görebilsem" der ve sonunda çıldırır ağız "yeter ulan !"

• Aşk bir hastalıktır ama acısıyla tatlısıyla yaşanılası birşeydir

• Gönülden bir kaba iki kalp kırıyoruz sevgiyle beraber ruh kıvamına gelinceye kadar karıştırıyoruz. Üzerine göz kararı güven duygusu ve iki avuç dolusu şefkat koyup pembeleşinceye kadar kızarttığımız gururumuzu karışımımıza ilave ediyoruz üzerine iki tutam iyi niyet ekliyip karşındakine veriyorsun ama şefin önerisi bir kaç damla göz yaşı serp ciddi olduğuna inansın, afiyet olsun.şef:abdülhamit saraçoğlu

• Yemek mi ki tarif edelim?! :D

• anlatmak zor... yaşamak lazım heyacanla..!

• Aşk sevginin ergenlik aşamasıdır. Ya büyür sevgiye dönüşür, o delidolu çağları geçer. Ya da ölür gider ama asla o ergenlikte kalamaz...

• teşekkürr ederim. ancak bunu bu kadar yaşayabilenler böyle bilir.

• çok doğru bir açıklama...

Kızlar Ne Diyor 4

• önce ekmeği alırsın üstüne kaymağı sürersin onun üstünede balı sürersin sonrada üstüne kırmızı pul biber serpersin. işte aşk bu bence. istesen de istemesende bi süre sonra karnın acıkır ve yemek istersin

• aşk. mantıksızlık durumu. genelde mantığımın hayır dediği şeyleri yaptığım zaman aşık olduğumu anlıyorum.

• Kafama saksı düşmediği halde ciddi şekilde saçmalıyorumdur.

• Bence aşk tarif edilmesi imkansız bir duygu.. Yaşanması lazım ama şunu söyleyebilirim ki daha önce yaşanan hiçbi duyguya benzemiyor. Bir yandan bütün duyguların birleşimi bence mutluluktan uçarken kalbin heyecanla küt küt atarken bir yandan da kaybetme korkusu başlayıveriyor..için sıkılıyor falan.. Şöyle birşey var ki bence "o" nu gördüğünde dönüp de arkaya, başka birine bakma ihtiyacı duymuyorsan ve kendini güvende hissediyorsan aşıksın demektir..

Yükleniyor...