Erkekler kızlardan nasıl hoşlanır neye göre?

erkeklerden kızlardan nasıl hoşlanır neye göre? Nasıl kızları takmazlar nasıl kızlarla ciddi düşünürler, samimi bulurlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Böyle bir genelleme yapmak mumkun degil. Fakat ilgi gösteren kıza cogu erkek ilgi gösterir tabi begenmişse.

Erkekler Ne Diyor 6

• Suratında on ton boyayla, zürafa gbi topukluyla yanıma gelip caka satan kadını sevmem ve fala kızı diye çekiştiren kızı sevmem. Çünkü senin yanında başkasını çek,iştiren, senin olmadığın yerde seni çekiştirir.

• bır bayan oturuşuyla konuşmasıyla kendını belı eder

• seçici olanlar kızın guzelliğinden bazıları hareketlerinden gülüşünden kişiliğinden art niyetli olanlara göre nefes alsın yeter.

• Sakin ol genc, boyle bir genelleme kesinlikle ise yaramaz. Malasef sihirli bir formul yok. Erkek ya da kadin farketmez, iyi bir insan olmaya gayret et, gerisi zaten kisilik ozelliklerin... uyusan biri elbet çikar, o yakisikli cocuk ile uyusmuyorsa da ne kadar gayret edersen et anca seks elde edebilirsin bu yuzden kendin olmaya devam et sadece iyi bir insan ol yeter.

• Öncelike ben taşımsı bayanlardan hoşlanırım,taşımsı derken taş gibi.Taşımsı olmayanları takmam,taşımsı olupta güzel ahlaklı olanlarla ciddi düşenebilirim,taşımsı olup mütevazi olanları samimi bulurum,taşımsı hatunlar candır.

• Ben kimseyi takmam.Hiç te ciddi düşünmüyorum zaten.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...