Benimle konuşmak istemiyor. Bundan sonra ona karşı tutumum nasıl olmalı?

Parlak yaz günlerinin çoğu kısmını uyuyarak geçiriyorum. Ama her ne kadar uyursam uyuyayım, üzerimdeki yorgunluktan bir türlü arınamıyorum. Son iki... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Bu ayrılığın ayak seslerini beraber dinledik. O zaman kendini alıştırmaya başlamıştın bu fikre ve şimdi görüyorum ki gerçekten de düşündüğümden daha olgun karşılamışsın ayrılığı. Senin duygusallığını düşündüğümde iç dünyanın durgunlaştığını hissediyorum yoksa bana mı öyle geliyor bilemiyorum , sanki o neden aramıyorlar bittiği için ne kadar üzülsende sonucu bildiğin için biraz da rahatlamış gibisin. O sana karşı ne hissettiğini söylemiş insan olarak seviyorum demekli sen arkadaşım sın demek arasın da bir fark yok sanki. Sana karşı tutku hissetmeyecek ama hep saygı duyacak gibi görünüyor. Buna göre tututmu nu kendin belirle

Soran beğendi
    • Evet, aslında tıpkı söylediğin gibi hissediyorum.

Korku ve özlemle telefonun başında "neden aramıyor" diye aklımı yediğim günleri aratmıyor değil onun yokluğu.

Ama aramama sebebini öğrenmiş olmak, bana bir nebze rahatlık duygusunu hissettiriyor.

Alıştım demiyorum, ama o aklımda ayrılığa dair soru işaretleri bırakırken çok daha zordu bu ilişki... bana kalsa o acıyı çekmeyi seçerdim, ama bunun için kendime verebilecek bir gerekçem yok, çünkü o insanın bana karşı bir şey hissetmediğini biliyorum.

• Bu aralar ailene ve arkadaşlarına daha çok ihtiyacın varken yalnız kaldığını yazmışsın bu senin tercihinmi , şartlar mı bunu gerektiriyor . Eğer senin tercihinse bu süreyi fazla uzatma lütfen arkadaşlarınla beraber ol bu senin içene atarak çözebileceğin bi mesele değil paylaşmadıkça daha çok ihtiyaç duyacaksın ona kendini yalnız bıakma. Bilimsel olaylarla uğraşman da güzel uğraşacağın başka şeyler olması bu aralar sana en gerekli şey