"Seni taşıyamıyorum" dedi ve terketti.

Gizli Üye
Sevgilimle son zamanlardaki kavga konumuz hep aynıydı. Bana ''çok fazla kişi senin yüzünü tanıyor, bir yere gittiğimizde herkesin dikkatini çekiyorsun ve ben bundan rahatsızım'' diyordu. Ve nihayet bugün beni terketti.

Tam olarak da bu konuyu çıkmaya başlarken konuşmuştuk. Ben oyuncuyum ve devamlı göz önündeyim, ama seni çok seviyorum demiştim ona. Benim mesleğimi yapmam senin için sorun değilse bir ömür boyu seninle birlikte olurum demiştim. Bu son kış dönemindeki dizi popüler olunca, dışarıya beraber çıktığımızda sorunlar oluyordu ve bu tartışmalar akşam evde de devam ediyordu. Giderek dozu artarak.

Nihayet bugün gönderdiği mesaj "ben seni taşıyamıyorum, ayrılalım".

Sevgilim başka bir sektörden ama kendine güveni olan bir adam. Benimle birlikte benim camiamda zaman geçirdiğinde gayet hoşsohbet ve etrafındakileri etkileyen bir adam. Hatta ben onu kıskanıyorum dışarıda. Ama tuhaf bir biçimde benden soğudu.

Mesleğimi bırakamam. Ama onunla bir hayat istiyorum.

Onu nasıl inandırabilirim kendime?

"Seni taşıyamıyorum" dedi ve terketti.