Bağlama çalan erkek kızların hoşuna gider mi?

Güzel bağlama çalan erkek aynı zamanda sağlam yabancı müzik kulağı olan birisi, yani hem türkü söyleyip dertlenebileceğin hem de pink floyd dinleyip eğlenebileceğin birisi hoşuna gider mi? Yoksa ağır kıro, taşralı türkücü yaftasını yapıştırır mısınız geneliniz:) Asla sazımı bırakmam merakımdan sordum :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek kardeşimi anlattın :(Erkek kardeşim senin dediğin gibi biridir işte, harika bağlama çalar, beste yapar, Bağlama ile Metallica parçalarını yorumlar, otur istediğin muhabbeti yap, çok da yakışıklıdır ama gel gör ki yaşı oldu 27, hala hiç bir kızla çıkmadı. Evde kalacak kuzum...

• bence ayrıcalık hakkını vererek çalıyorsa tebrik etmek lazım.yafta koyanlar özentili insanlardır kendi özünü beğenmiyorsa o insanlarda bi sıkıntı vardır zaten.zamanını harcamaya değmez

• benimde türkü deyince aklıma neşet ertaş bediha akartürk orhan hakalmaz belkıs akkale ve yasemin yıldız geliyor bence her insan kendi kültürünü araştırmalı adam akıllı kişilerden bi türkü dinleseler eminim türkü sevmiyorum dinlemem diyen kişi bile kendisine dair bişeyler bulur.

• bende çok bağlama çalmayı erkek arkadaşım biliyorsa çok sevinirim hatta övünürüm bile aşkımın on parmagında on marifet diye:)

• herkes anlatamazsın bunu, herkes beğenmek zorunda değil ama, türkü denince adamın aklına saçlarını taramışsın, nihat doğan ibo vb.geliyosa, adam zaten türkü dinlemeden türküler hakkında yorum yapmış derim.

• bide türkü bizden gelen bişey türk olupta türkiye de yaşayıpta türkü sevmeyenlere sinir oluyorum ttürküler bizim geçmişimizi yansıtıyor insanın içine içine işliyor türkülerimiz

• Beğeni meselesi. Ben mesala halk müziği, saza, söze, bağlamaya pek katlanabilen biri değilim. Ama senin diğer yönlerimi görürsem (pink floyd filan belirtmişsin) sığ bakmazdım kesinlikle.Öyle yaftaya yapıştırmak asıl sığ olandır zaten :)))

• Neden kıro lakabını yapıştıralım ki aksine onun yetenekli oldugunu düşünürüz ama görüştügümüzde baglama çalmasını yada bize nasıl çaldıgını sormasını falan hiç istemeyiz yada yeni çıkan türkülerden bahsetmesini falan buna sinir oluruz

• yeni çıkanlar türkü değildir zaten, türkü anonim olur.

• Yapıştırmayız :)

Erkekler Ne Diyor 4

• genelle gitar olur ama belli olmaz .dd

• Sıkı bir Pink Floyd, Johanny Cash ve Megadeth hayranıyım. Hemen hemen tüm şarkılarını bilirim. Ama türküye de bayılırım. Senin hoşuna gidiyosa boşver insanların ne düşündüğünü.

• Valla bağlama çıkan kız +1M

• onun da alıcısı var hocam rahat ol.

Yükleniyor...