Sizin bildiğiniz çok anlamlı /etkileyici kelimeler var mı?

Arkadaşlar ben sevgilime hep " Aşkım, Bitanem, canım, canımın içi" v.s gibi kelimeler söylüyorum... ama daha etkileyici kelimeler söylemek isterim ona... Sizin bildiğiniz çok anlamlı /etkileyici kelimeler var mı? Daha ne gibi kelimeler söyleyebilirim kendisine?Şimdiden teşekkür ederim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beni iyi dinle Zeynep şimdi.Ben sana balık vermicem balık tutmayı öğreticem ;)Sevgiline hitap edeceğin o gizemli kelimeyi ben değil hiç kimse bulamaz bunu bi kere aklından çıkar ;)Ama sana şöyle bir kıyak geçicem;Erkek olarak bizler fazla sıkıştırılmayı sevmeyiz bunalırız.Fakat sahiplenildiğimizi ve sevgilimizin bize ait olduğunu duymak bizi şımartır :)''Erkeğim'' derken nasıl ona sahip olduğunu ve ona ait olduğunu gösteriyorsun işte formül bu.Mesele ona bir kelime ile hitap etmek değil.Mesele ona ait olduğunu hissettirmek ve onunda yalnızca sana ait olduğunu dile geitrmek.Ona söyleyeceğin güzel bir kelime arama ;)Bana ''bebeğim'' desene de. Sana ait olmak çok güzel de.Bunun üstüne Hakan, Mehmet, Ahmet vs. seni seviyorum desende o çocuk için farketmez artık bir kere ayakları yerden kesilmiştir :)Mutluluklar...

• gercekten coook tesekkür ederim:))) ne yazi yazdin sen yaaa... vaay beee:))) sagolasin tekrar...

Erkekler Ne Diyor 17

• erkeğim dee

• zaten o kelime denildi:)

• daha diyeceğini demişsin başaka kelimeye ne gerek var :D

• bilmem ki...:)))

• Rica ederim.Kocacım de

• haaa cok komik:S

• Öncekileri Göster
    • olur mu öyle seeey... aslaa...ben asla assalamadim yanlis anlama beni... neyse tamam yine de sagol..

• Sen sağol

• Aslanım, yiğidim, paşam demeyi, denersen pişman olmazsin:)

• tamam sagol:))

• kırmızı kukuletalı arizona kertenkelem.

• o ne beee?:):):):)

• daha ilerisi yalana girer.

• niye ki?

• daha ilerisini leyla ile mecnun söyler.ferhat ile şirin başka ne vardı?

• :))))) anladim...

• tatbiki var biran önce bu pembe hayallerden çıkın ve gerçek duygularınızı yansıtan kelimeler kullanın

• ne gibi mesela?

• bitanem aşkım canımın içi hayatım bunlar eski pembe dizive yeşilçam filmlerinde kadı entelektüell kesimde artık duyguarını olduğu gibi yansıtan kelimekr kulanılır

• ama bu dediklerin cok etkileyici bence... ben begeniyorum...

• sırf söz olsun diye söylememelisin o zaman sevgini göstermek için bişiye ihtiyac duymuş oluyorsun, oysa sevgi ihtiyac duyulmadan tamamen ve sadece yürekten içten gelen bi duygudur, yeri gelir ayı kro eşşek sıpa sümüklü vs dersin, yeri gelir arkadaşım dostum falan, yeri gelir ömrüm sevdiceğim, pirinç tanem, ruhumun sahibi, diğer yarım, nefesim, sabah güneşim, içimi ısıtan güneşim, gözümün feri, elleri cennet kokan yarim, falan işte, o anki ruh haline bağlıdır yani, kendini zorlama bu konuda basitleşirsin.

• cok haklisin... cevap bir numara desem.. kelimeleri cok begendim:))))

• tsk ederim, olması gereken budur diye düşünüyorum :)

• :)))

• canımın içininde içibitanelerin bitanesiyüzüklerin efendisi falan filan işte

• tamam sagol:)))

• sevgilin nasıl sinirli mi yetenekli mi yani demek istediğim alıcı noktalarından bi tanesini söyle cevap vereyim ?

• yani biraz sinirli:S ama cokta degil:) birde yetenekli derken?

• güçlü şirinim,aşık şirinim de :D

• tamam sagol:)

• daha ileri gitme pütürgeli..

• :)))))) niye ki pütürgeli?

• daha ne diyeceksin hepsini demişsin işte:))kelime kalmamış ki be :))

• :)))))) aslinda öyle...

• erkeğim de

• onu diyorum bazen...

• Öncekileri Göster
    • yok artik:))))))

• :D:D

• aşkitoooooooooommmmmmmmmmmm hariç hepsi etkileyici

• he ya ASKITOM biraz tuhaf:)))

• gülüşüm,öksürük şurubum,ağrı kesicim,mutluluk hormonum,şaşkolozum,şaşkınım,pizza siparişim,hamburger ekmeğim vs

• :)))) sagol...

• tabiki

• Tatlım,hayatım,balım,Fazla şımartma derim :)

• haklisin aslinda:))))) sagol:)

• Elzemim de, .)

• elzemim mi?

• bilmem ki ben odun gibi birşeyim pek anlamam :-)

• :)))))) anladim...

• kusura bakma artık :-)

• Balım,bebişim,panpişim,cicişim,

• BALIM iyimis...

Kızlar Ne Diyor 5

• En iyi cevap anlatıyor da o kişiye özgü olmalı ve içinde sizin sevginiz olmalı...

• sagolasin:)

• Yavrum :) ciğerparem :) kalbimin atar damarı :) vurucu timim :) tokmalcı başi :)

• bnce bnu bze sormamalısın içinden ne geliosa o ona mükemmel gelicektr:)

• oldu olası erkeğim yada kadınım kelimesi hoşuma gitmiştir çünkü bir tek benim olduğunu bildiğim için sahiplenici etkisi olduğu için

• evet ya! yani ERKEGIM kelimesi de benim gercekten cok hosuma gidiyor... yani kesssin onunda hsuna gidecek..:)))

• çokda da söyleme büyünün etkisi azalıyor

• tamam:))) sagol:))

• Erkeğim ve paşam uhuuuu çok kışkırtıcı :D bence yani ben öyle hitap ederdim :)

• bence ERKEGIM süpper bir kelime...ama PASAM pek hosuma gitmedi:) sagol :)

• Öncekileri Göster
    • :))))tamam sagol...

• rica ederim :)

Yükleniyor...