• Sor
  • Bence

Yardım edin çok aşığım ne yapmam lazım?

sevdiğim çocuğu profil resmim yaptım bu tip erkekler nelerden hoşlanır lütfen yardım edin çok aşık oldum bi benleyken çok iyi oluyor hep benle ilgileniyor sonra ertesi gün benle hiç ilgilenmiyor bu çocuğu kendime aşık etmem için napmalıyım bunun gibi erkekler nelerden hoşlanır lütfen yardım edin

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• valla tipe bakınca nasıl aşık oldun çok merak ediyorum doğrusu :D gözlükler zerrin özerin gözlüğü gibi :) nese oğlan sen olsanda olur olmasanda havasında yani ayrılsanda seni tınlamaz sen onun gözünde daha çocuksun oda bi 23 falan var heralde tipe bakarak onun için o seni kendine bağlarda sen onu bağlayamazsın :))

• 19 yasında daha

Erkekler Ne Diyor 12

• çocuk şu düştüğü durumu bi görse denize atardı kendini heralde :D tipe göre karakter analizide yaptık sonunda :D

• nedense 1 dk falan resmi inceledim cevabı bulurum umuduyla ama saçmalık

• Böyle çocuklar denize g*tunu dönüp foto çekilmekten hoşlanırlar. Tipten karakter analizi Bunu da gördük.

• bildigimiz bacakları kıllı erkek işte :Dçok özel bişey yapmana gerek yok senden etkılenırse dogallıgınla etkılenır obur turlu faydası yok.dikkat et svgını kullanarak senden faydalanmaya calısmasın.

• Sadık ol yeter.

• ya anlamadınmı bigün senle ilgileniyo bi gün seni peşinden koşturuyo öyle durumda sende ilgilenmiceksin sonra bak nasıl koşuyor peşinden

• Bu tipler arkadaşlarıyla toplanıp "Kız ayarlama üzerine" söyleşi falan düzenlerler. Oradan kaptığı bir şey olarak sana vur-kaç, kaçan-kovalanır gibi basit teknikler uygulamaya çalışıyor. Senden hoşlanmıyorsa hiç üzülme, zira anladığım kadarıyla estetikten pek haberi yok. O nasıl bi oturuştur la ? :D

• çocuk yakısıklıymıs ama yapman gereken cok basıt onun yaptıgı gıbı sende sallamıcaksın bız erkekler cabuk sınır oluruz boyle seylere bu arada soylede oturusunu deıstırsın bı zahmet :D

• O nasıl oturuş la.. Sahil kenarına z*çar gibi.. :D

• Bu tip erkekler genelde sarışın, mavi gözlü... öhem noluyo layn.

• kıbrıs mı orası?

• evet magusa

• evet anladım direk :))))

• Şansına küs; bu tip erkekler senin gibilerden hoşlanmaz.

• peki neden nasıl tip kızlardan hoslanırlar bende bunu merak edıyorum

• Tipini değiştiremeyeceğin için yapacak birşey yok.Bence sen onu unut.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bacak bacak üste atsaydı fena olmazdı.

• :D ben onu bolede cok sevıyorum <3

• Şimdıkı moda bu,resımden kişilık analızı daha neler görcez acaba :(

• yahu cocugun tipine bakıp yorum yapacak kadar muneccim degiliz be canım :D aksam aksam güldürdün beni

• :D

• erkekten erkege değişiyor diye fikir olsun diye koydum

• koyma bence. insan sevdginin resmini olur olmadık yerde paylasmaz ;) kaldır bnce. kimsenin fikri onemli degil. sen kararlı ol fikir bulursun kendin zaten. baskasına ihtyaz duyma ;)

• cocugu profıl resmı yaptın bu tıp erkekler nelerden hoslanır..anlıyorum..

• ya ben ciddiyimm ama yardımmm

• arkadasım tıpe gore nasıl yapalım bız yorum fılan ?

• Ne tip kızlardan hoşlanır sevgilini tanımadığımız için yorum yapamayız... Bunu onunla konuşmalısın buluştuğunda biribirinizi tanımaya çalışın... Sevdiğin adamın resmini profil resmi yaparak ona kendini sevdirmeye, aşık etmeye çalışmak çocukça...

• ona küçük sürprizler yap.

• Daha neler gorcem duycam kim bilir. :((((

• :((

• Bu da yeni moda oldu herhalde. Ne bilelim.

Yükleniyor...