Kızlar erkekleri nasıl tavlar?

Kızlar hiç denediniz mi? Yoksa hep erkekler mi sizi tavladı? Hiç bir erkekle çıkmak istediniz mi ve teklif boyutuna getirdiniz mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istiyorum bakışıyoruz okulda hep. ama gelir insan çıkma teklfi eder falan sevmiyor heralde diyo düşünüyorum. o zaman neden bakıyor bilmiyorum. ilk adımı atmak istemiyorum :S

Kızlar Ne Diyor 4

• şöyle söyliyim bu zamana kadar isteyip de elde edemediğim bir erkek olmadı hiç.

• her erkekten hoşlanmam ama şu zamana kadar 2 kişiden hoşlandım ve farkında olmadan onlar bana itiraf ettiler benim özellikle yaptığım bir şey yok ama olsa bakar gülümserdim falan

• ben hep erkeği seçerim sonra onun beni tavlamasına fırsat veririm. yani hep erkek beni seçer gibi görünür ama ben onu seçerim.

• çok güzel dedin aynen :)

• kızlar erkekleri her türlü tavlar =) kızların isteyip de alamadığı şey yoktur. =)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlar istediğini alır % 90 erkekler kız isterse alır.sen hiç herhangi bir yerde erkeğe 10 larca msj geldiğini gördünmü? göremessin çünkü öyle bişey yok nadiren tek tük gelir ondada tavlanırız genelde bazen:).kızlara 100 lerce gelir istediğini seçer.yani daima 1-0 yenik durumdayız bu hayatta:)

• bu hayatta değil dostum, bu ülkede.1-0 yeniğiz...doğu avrupaya git bakayım, kim kimi tavliyor...

• Olsun bu sistem daha güzel kolay olan bıktırır zor daha keyifli...

• Sen daha erkeklerin kızları tavladığını mı sanıyorsun? Öyle birşey yok ki zaten:)

• Hahahaa. Kessiiinlikleee :)))

• kadın fırsat verir erkek hamle yapar kadın da bundan etklenir ki zaten kendisi istemiştir ortamı kendisi hazırlamıştır. diğer türlüsü: kadın fırsatı vermez erkek ağzıyla kuş tutar kadın dönüp bakmaz

Yükleniyor...