Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kızlar erkekleri nasıl tavlar?

Kızlar hiç denediniz mi? Yoksa hep erkekler mi sizi tavladı? Hiç bir erkekle çıkmak istediniz mi ve teklif boyutuna getirdiniz mi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• istiyorum bakışıyoruz okulda hep. ama gelir insan çıkma teklfi eder falan sevmiyor heralde diyo düşünüyorum. o zaman neden bakıyor bilmiyorum. ilk adımı atmak istemiyorum :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şöyle söyliyim bu zamana kadar isteyip de elde edemediğim bir erkek olmadı hiç.

0|0
    0|1
  • ben hep erkeği seçerim sonra onun beni tavlamasına fırsat veririm. yani hep erkek beni seçer gibi görünür ama ben onu seçerim.

0|0
    0|0
  • her erkekten hoşlanmam ama şu zamana kadar 2 kişiden hoşlandım ve farkında olmadan onlar bana itiraf ettiler benim özellikle yaptığım bir şey yok ama olsa bakar gülümserdim falan

0|0
    0|0
  • kızlar erkekleri her türlü tavlar =) kızların isteyip de alamadığı şey yoktur. =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlar istediğini alır % 90 erkekler kız isterse alır.sen hiç herhangi bir yerde erkeğe 10 larca msj geldiğini gördünmü? göremessin çünkü öyle bişey yok nadiren tek tük gelir ondada tavlanırız genelde bazen:).kızlara 100 lerce gelir istediğini seçer.yani daima 1-0 yenik durumdayız bu hayatta:)

0|0
    0|0
    • bu hayatta değil dostum, bu ülkede.1-0 yeniğiz...doğu avrupaya git bakayım, kim kimi tavliyor...

• Olsun bu sistem daha güzel kolay olan bıktırır zor daha keyifli...

• Sen daha erkeklerin kızları tavladığını mı sanıyorsun? Öyle birşey yok ki zaten:)

0|0
    0|0
  • kadın fırsat verir erkek hamle yapar kadın da bundan etklenir ki zaten kendisi istemiştir ortamı kendisi hazırlamıştır. diğer türlüsü: kadın fırsatı vermez erkek ağzıyla kuş tutar kadın dönüp bakmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...