Kapat

Milli sporcu olmak için ne yapmak gerekir? Olunca faydaları neler? Bilgisi olan?

Milli sporcu olmak için ne yapmak gerekir? Maaş ne kadar?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim abim milli güreşçi şeker sporda güreş takımında ve Ankarada devlet pansiyonunda kalıyor aylık 2500 maaş alıyor bütün harcaması devlete ait Avrupa 20 yaş altın madalyası var küçükken başladı hep geliştirdi kendini hiç bırakmadı hırslı ve azim vardı eğer bir spor yapıcaksan bunlar sende gerekli birazda yetenek

0|1
    0|0
    • Hepsi bende var Allahıma bin şükür. Sadece biraz daha çalışma gerektiriyor ve bunu başaracağım diyorum. Şimdi milli sporcu olmak için İstanbul şampiyonasına girmek yeterli mi? Ve tabiiki de maaş almak için de.

• 12 yaşında başladı çok zor be 20 , şimdiden biseyLerden tutunmaya başla

• Kardeş benim kulubüm ve lisansım var. Bodrum Üniversitelerarası muay thai şampiyonuyum ama şimdi Hala milli değilim , Azim Hırs herşey var bende gecelere kadfar çalışıyorum bu spor için ağladığım günler de oldu geleceği düşünerekten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne tarz birşey istiyorsun ki

0|0
    0|0
  • BESYO seni öttürür 😂😂

0|0
    0|0
    • Yok birşey yapamaz da o iş te geçti artık zaten.

• neyse cano yani nabem sana çik koş yani😂😂

• Allah Allah koşmayla bozmuşsun sen kafayı neyse ben kaçar

• Herhangi bir kursa katil. ya da liseden sonra beden egitimi bolumune gir.

0|1
    0|0
    • Beden eğitimi bölümü olabilir sağol :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Sporcu olman zor.

0|0
    0|0
  • spora basla

0|0
    0|0
  • İlk önce hangi sporu başatabilirsin ilgin var o anlamda ilerlemen yüzme iyi ama

0|0
    0|0
  • Liseyi bitir min 2 sene VG geçmisin varsa olur

0|0
    0|0
  • Sporcu karakterine sahip olmak lazım..Hırs, disiplin, sabır vb. gibi unsurların birleşimi diyebiliriz.

0|0
    0|0
  • Hangi dalda olmak istediğini yazarsan ona göre daha yardımcı olunabilir?

0|0
    0|0
    • Dövüş sporları ilgimi çekiyor.

• Genellikle eski milli sporcular dövüş sporları için spor klübü açıyor. Büyük ihtimalle senin bölgene yakın bir yerde vardır. Spor salonlarından herhangi birine gidersen büyük ihtimalle orada bulacaksın. Ben bir ara boks için gitmiştim, önce orada temel hareketleri öğreniyorsun ilk hafta vücudunu açıyorsun. Ardından yavaşça boks hareketlerini öğrenmeye başlıyorsun. Düzenli olarak hakemler spor salonuna geliyor, onlar gelmeden 1 hafta kadar önce bir kağıt veriyorlar ve o kağıttakileri ezberlemeye başlıyorsun, ezberledikten sonra hakemlerin karşısına çıkarak önce belirli hareketleri sergiliyorsun ardından onların sorularına cevap veriyorsun ( sorular verilen kağıttan ) eğer başarılı olursan kuşak atlıyorsun ve eğer her şeyi doğru yaptıysan 2 kuşak bile atlaman mümkün. En son kuşağa vesayre geldiğinde veyahut biraz daha erken spor müsabakalarına katılabilirsin. Ben biraz erken bıraktım fakat boksör bir arkadaşım gerçekten iyi para kazanıyor, Kıbrıs'a vesayre maçlar için gidiyor.

• Ben de yaklaşık 5 ay kadar karışık dövüş sanatları (MMA) ile uğraşmıştım. Şu an daha yeni vücut geliştirmeye başladım bakalım ne olucak :D

• ilk önce milli olman lazım

0|0
    0|0
  • maaşı çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...