En iyi partner sitesi hangisi?

bu günlerde işler çok yoğun. izin desen oda yok,sosyallık sıfır yani.abaza dönemdeyim.internetten partner arayanlar sitelere baktım,benim durumumda bir hatun bulmak için ama karar veremedim hangi siteye bakmalıyım diye.evet arkadaşlar hangi site sizce? anahtar kelıme yazın bakarım google dan,teşekkür ler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ingilizce varsa yada daha da iyisi rusçan varsa www.vkontakte.com. genellikle slav ırkına mahsus bayanların üye oldugu ukrayna ve rusların bulundugu bir site. çoğu slav ırkı erkeklerinin öküz olmasından dolayı 2 güzel kelimeye hasretler. kibar konusursan hemen ya sen gel ya da tatile ben oraya geleyim modundalar. facebook gibi ama ondan daha iyi. burda bayanlar cinsellik tabuları olmadıgı rahat insanlar oldukları için çiplak resimleri, videoları dahi var. ben 3 yaz toplam 6 kiişiyi misafir ettim burda antalya da tatile gittik, 1 kez de rusyaya gittim. sekse doyarsın bu bir, türkiyenin en güzel kızını 5 e katlarlar bu iki. amacın ciddiyse köpeğin olmaya müsaitler bu da üç, sadıklar aha bu da 4. :)

• paranıda çatır çatır yerler 5 :)

• ha evet orası da var ama benim cagırdıklarım ucak biletini gidiş dönüş kendi alıyor. antalyada bulusuyoruz. orda da herşey dahil bir otele yerleştin mi tamamdır. en fazla 1000 tl yersin kıza. ama sana yemin ediyorum bak, hayatında boyle bir cinsel deneyimi anca p*rno filmlerde görürsün. türkiye de imkanı yok yasayamassın. bizim kızlar camış gibi yatıp ole duruolar. sen 1 hafta hergün günde 4-5 öğün sevişceksin. kanepede banyoda yatakda mutfakda yerde, gece kumsalda. her yerde abi.o kızlar sekse aç

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• partner sitelerinin alayı fake.;yonja'daki profillerin %70'i fake. kız profillerinin %90'ı fake. erkek profillerinin %90'ı abaza.%80'i apaçi stayla modunda.

• rdtbe :D

• mastır diyorsun yani?

• doktor sen böyle bi soruyu soruyosan evet yani diyecek birşey yok :D
      böyle iş olmaz ki çık dışarı hayatını yaşa. kusura bakmazsan soru bana çok saçma geldi. nerdeyse kendini aşağılamışsın.

• yavrum sen hayata kendi gozluklerınden bakıyorsun.hani derler ya adamın penısı testısıne denk o olay ...hayatı senden sosyal yaşarım yanı yaşardım :) fakat başıma oyle bır bela aldım ki hiç sorma bak eve gelelı 2 saat oldu hafta sonu yoğunluğu 6saat sonra tekrar işteyim.kısaca vaktim yok lan ne yapayım

• ben de bir çok siteye üye oldum.. ama kadınlara ne yazarsannn yaqz cevap vermiyorlar.. binlerce -abartmıyorum- binlerce mesaj saçtım sağa sola.. boşşşş...

• Yer ve mekan fark etmez :) Azim edersen heryerde bulabilirsi.

Yükleniyor...