Erkeğin hoşlanmasını nasıl sağlarım?

Hoşlandığım birisi var fakat hiç konuşmadım. 4-5 kez aynı ortamda bulunduk. Ondan hoşlandığımı öğrenmiş ama işim olmaz deyip geçmiş. Şimdi de sürekli beni izliyo. Ben delicesine ağşığım aslında. Hakkındaki her şeyi öğrenmeye çalışıyorum ve çoğunu da biliyorum. Eski sevgilisi benim en yakın arkadaşımın en yakın dostu. Ben eski sevgilisinden daha güzel ve akıllıyım ( yani herkes öyle söylüyo ) Napabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eski sevgilisinden daha akıllı ve güzel olman seninle olması için geçerli bir sebep değil bence.İşim olmaz demiş çocuk bu lafın üstüne nasıl bir ilişki kurmayı hayal ediyorsun ki. ?Bence bırak ne o çocuğu rahatsız et ne de kendini yor.Güzelmişsin, akıllıymışsın daha iyilerine layıksın.Senden daha çirkini, daha aptalıyla beraber olmuş biriyle niye bişeyler yaşamak istiyorsun ki çıtayı düşürme derim :DSaçmalıyorum galiba...

• Oof.

• Yapabilirsin.
      O senden hoşlanıyor olsaydı nasıl yapacaktı ?
      Belki de hoşlanıyordur ama yapamıyordur. Ne dersin ?

• Yapabilseydim daha önceden yapardım :S

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• senın hoşlandığını bılıyosa ve işim olmaz dedıyse bır erkek o işin cıddı devam etmesı mumkun deyıl zira erkekler cıddı olcağı kadını kendılerı seçmek ıster zor olanı yanı seçerler cıddı ilişkılerde anladın senın durum farklı aranız olsa bıle senı kullanmak amaçlı olabılır dıkkatlı ol derım samımıyetıne fazla kaptırma iş olursa hayal kırıklığı yaşayabılırsın :(

• ok ;)

• Saol.

• tecrüberim umarım bu kez benı yanıltır bol şans dıycek baska bişey kalmadı

• Öncekileri Göster
  • bu işler böyle başlar onu etkilemen lazım hal ve hareketlerinle ama bence olur

• o zaman yaşasın ve görsun soran arkadas ama sonuc benım dediğim senın dediğin gıbı olsa çekinmiş olsa bu şekılde yanıt vermez susar ne bılım daha ılımlı olabılırdı bızde erkeğız sonucta anladın ama kız zorlarsa çocuğu hareketı ve tavırlarıyla kaçışı olmaz nıyet bozulur çocukta nerde görülmüş kızın erkeğin peşinden koştuğu olur olmaz demıyorum ama mılyonda bır desek yerıdır kızın % 20 şansı var bence senın dediğin gibi bırı çıkması için :S

• ok

• Sana söylemedim. Diğerine.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...