Sınıfımdaki bir kızı nasıl etkilerim ?

Kızla aynı sınıftayız hatta o benim hemen önümde oturuyor. Ondan çok hoşlanıyorum ama onunla çok fazla muhabbetim yok açıkçası. Çıkmak istiyorum onunla, hem de çok. Lütfen yardım edin.

Güncellemeler:
Biraz utangaçlık da var!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kafan hep dik olsun.Biraz kibirli ve havalı görün.Öyle her şeye gülme.Biraz ağır ol.Yanından geçerken de zaman zaman koluna çarp.Dikkatini çekene kadar koluna çarp.Emin ol başta senden nefret edecek.Ama o nefret zamanla aşka dönüşecek.Kendimden biliyorum.Erkeklerin hiç ilgimi çekmediği sıralarda çocuğun biri ilgimi çekmek için her fırsatta kolumu çürütüyodu.Eğer bana omuz atmasa hala farketmezdim heralde onu.Önce nefret sonra da aşk başladı:))

Kızlar Ne Diyor 3

• ders arasında defterine ondan hoşlandığını yaz

• kafasına kocaman bir silgi at. (dikkat et çok acıtmasın) sonra da panik halde deliler gibi özür dile.. tabi bu durum öncesinde kızın önünde yakın bir arkadaşın olduğuna emin ol...ve daha öncesinde hafifçe bu kankanla azıcık atış...(küfür etmeden) silgiyi ona atmış olacaksın ne de olsa...:)sonra da kendini affettirmek için yanaşırsın..ben aklıma böyle vahşi bir yöntem geldi ...hiç bir şey yapamasan da aklında kalırsın...

• önce muhabbet kurman lazım sonra olur her şey gidip konuşmaya başlayabilirsin kovacak değil yanından. sonrası kendiliğinden gelir zaten.

Erkekler Ne Diyor 3

• hoşlandığın kızın senin hemen önünde oturması senin için bir avantaj!bence yarın ilk işin güzel kokan kaliteli bir parfüm almak olsun!derse başlamadan önce üzerine biraz sIkInki üstündeki parfüm kokusu taze olsun!sonra otur yerine hiç birşey yapma!bol bol derse kulak ver öğretmenin sorduğu sorularada bıyığı yeni terlemiş bir ergen gibi değilde sakalı çıkmış delikanlı gibi ağır başlılıkla cevap vermeye çalış!tenefüslerdede yakınlarında olmaya gayret et!işi gücü şımarıklık ve serserilik olan arkadaşlarından uzak dur!mümkünse onun konuştuğu kişilerle arkadaşlık kur!onu rahatsız etmiyecek ama dikkatini çekebilecek bakışlar at,sonrası zaten uzun sürmez gelir!bol şans

• 0.5 uç isteyerek başla. Sonra silgisini al verme. Olaylar gelişsin.

• :)) tavlama tekniğine bak :P

• Öncekileri Göster
    • koptum ya:):):) neden 0.5 onu anlamadım 7 olsa olmaz mı;)

• Bir kere en yaygın kullanılan uç 0.5'tir. Bu bir gerçek. 7 uç isterse daha ilk sorudan reddedilmesini istemeyiz. İyi bir başlangıç şart. %100 çalışıyor. Bizzat denedim.

• Aynı sınıftan birini bence etkilemeye çalışma sonrası için çok kötü oluyor..

• denenmiştir :)

• denendi tabi kanka sen şahitsin :)

Yükleniyor...