Evli bir erkek sevgilisinde ne arar, ne ister?

Evli bir erkek sevgilisinde ne arar ne ister?

Selam herkese,

Öncelikle size bir durumu anlatıyım

Evli bir erkek ve bekar bir genç kız birbirlerini seviyorlar ama su an için ayrıldılar, çünkü genç kız yaptığının yanlış olduğunu anlamış ve o evli erkekten uzak olmaya çalışıyor, onu aramıyor, sorumuyor. Cep telefon numarasını bile değişmiş..

Fakat bu evli olan adam msnde şunu yazmış

"selam canım nasılsın çok özlüyorum hiç arayıp sormuyon aramamazlık yapma canım nasıl olduğunu merak ediyom unutma seninle her zaman konuşup gürüşmek istiyorum her zaman. ne zaman ihtiyacın bana öldü zaman ben senin yanındayım sen benim sevdiyim insansın benim içimdeki bu sevgim hiç bir zaman bitmez unutma canım. seni seviyorum herşeye rağmen..."

Genç kız buna cevap vermiyor, ertesi gün msne girdiğinde kız bakıyor, o da orda. Kız hiç yazmıyor, bakıyor evli erkekten ilk adım geliyor, "selam nasılsın" diye. Kız sadece "selam" diye falan yaziyor. Tabi erkek soruyor, "niye aramıyon" falan gibi, kız cevap vermiyor. Evli erkek diyo ki "bende kendimi avutmaya çalışıyorum, bugün beyaz giyindim birazdan kameraları açalım konuşalım diyor, suan abimle konuşuyorum diyor"

Genç kız ona diyor ki, "sen abinle konuş, ben zaten birazdan çıkıyorum, hem abinlere ayıp olmasın"

Evli erkek "ısrar gitme lütfen konuşuruz diyor"

genç kız da "hayır gitmem lazım ama bi kamerayı aç da bakıyım" diyor. Açıyor ve genç kız sadece 2 dakika bakıyor ama kız kendi kamerasını açmamış

ve bu evli erkeğe ayva gibi olmuşsun yazıyor..

Evli olanda "oooo hhh aaa" diyo beğendin yanı, "güzel olmuş di mi?" diyor...

Genç kız bişey demiyor "kendine iyi bak hoşçakal" yazıp çıkıyor. Evli erkek "sen de kendine iyi bak canım, aramamazlık yapma" diyor...

Israrla aramasını istemesi nedendir?

Güncellemeler:
Bakın tekrar hatırlatıyım genç kız onu zaten bırakmış...aklında ona karşı hiç bişey geçirmiyor

sadece onu anlamak istiyor neden böyle diye ?

ve genç kız evli olan erkeğe acı çektirmek istiyor

çünkü genç kız onun yüzünden çok acılar çekmiş

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu genç kız biraz garipmiş. Gitmiş evli erkekle beraber olmuş sonrada kalkmış ona acı çektirmek mi sitiyormuş. biraz dengezsiz biraz da salakmış.

evliymiş adam genç kıza yakınlaşmış genç kız da karşılık vermiş. sevmişler belki de sevişmişler.

yeni bedenlerde avutmuşlar kendilerini, yaralarına merhem yapmaya çalışmışlar.

toplum kuralları ayrılık getirmediği için evlilik devam etmiş.

genç kız bırakmış mı ? msnde neden hala var.

bu genç kız neden kameradan 2 dakika görmek istiyor..

bu genç kız o adamı istiyor ama adam evli..

sen o salak genç kıza söyle.

ya o adamla sevişmeye devam etsin. ya da bu davayı tamamen kapasın.

acı çektirmek şu bu gibi mallıkları bir kenara koysun.

msnden de silsin.

kimseyi yemeye kalkamasın !

2|1