• Sor
  • Bence

Evli bir erkek sevgilisinde ne arar, ne ister?

Evli bir erkek sevgilisinde ne arar ne ister? Selam herkese, Öncelikle size bir durumu anlatıyım Evli bir erkek ve bekar bir genç kız... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bakın tekrar hatırlatıyım genç kız onu zaten bırakmış...aklında ona karşı hiç bişey geçirmiyor

sadece onu anlamak istiyor neden böyle diye ?

ve genç kız evli olan erkeğe acı çektirmek istiyor

çünkü genç kız onun yüzünden çok acılar çekmiş

En İyi Görüş

• Bu genç kız biraz garipmiş. Gitmiş evli erkekle beraber olmuş sonrada kalkmış ona acı çektirmek mi sitiyormuş. biraz dengezsiz biraz da salakmış.evliymiş adam genç kıza yakınlaşmış genç kız da karşılık vermiş. sevmişler belki de sevişmişler.yeni bedenlerde avutmuşlar kendilerini, yaralarına merhem yapmaya çalışmışlar.toplum kuralları ayrılık getirmediği için evlilik devam etmiş.genç kız bırakmış mı ? msnde neden hala var. bu genç kız neden kameradan 2 dakika görmek istiyor..bu genç kız o adamı istiyor ama adam evli..sen o salak genç kıza söyle.ya o adamla sevişmeye devam etsin. ya da bu davayı tamamen kapasın.acı çektirmek şu bu gibi mallıkları bir kenara koysun.msnden de silsin.kimseyi yemeye kalkamasın !

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu durumda tek karlı osman.acı çekmeyecek olanda osman.şöylemiydi böylemiydi diye düşünmeyecek olanda osman.neresinden bakarsan bak osman şeysinin üstünde fındık kırıyo.osmana bak hele

• Adam karısıyla mutlu olsaydı, karısı adamı kendine bağlama becerisini gösterseydi adam böyle arayışlar içine girmezdi. Karısından görmediği ilgi, alaka, anlayış ve şefkati başkasından görmek istiyor hepsi bu.

• - 1 Keanuu ya adamin gozu disardaysa karisi ona yetmiosaaaaa

• Karısı ona yetmiyorsa adam 2.yi arıyor işte ne güzel. Alla alla.. :((

• Beraber olduğu bir kadına ihanet edecek kadar şerefsiz olduğunu gizlemek için overacting (mübalağalı davranmak) yapıyor. İlgili/aşk kelebeği görünümlü ama içi çürümüş.

• yani ne demek istedin ben pek anlamadim

• Aklını başına al demiş canım

• Yani özeti şu: Bu adama kaypak ve beraber olduğu kadına saygısı olmayan biri. Ne istediğinin ne önemi var?

• sorunu okumadım heycan seks vs vs :)

• Yol ver gitsin ite bir daha görüşme yazık etme kendine.

• Burada evli bir erkeğin genç bir kızdan isteyeceği birşey yok. Burada asıl soru genç bir kız evli bir erkekten birşey ister mi? Cevap veriyorum.Hayır istememeli. Başka bir kadının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurmak ne kadar doğru? Ayrıca sizden isteyeceği şeyler bellidir. Siz o türden bir kadın mısınız? Bence hiç bir kadın bunu kendine yakıştırmamalıdır.

• İki harflik çok güzel bir cevap vardı ama neyse kendime saklamak isteyip şiirimle cevap veriyorum.Aldı götürdü Osman yeni karısını evineMamafih sahip olamayacak Hülya belineİster ki Osman kalmasın tek eşineSahip olsun hem Hülya'ya hem gelineTer dökülsün inceden yüzüne, gözüneErisin bedenler birbirlerindeRahat etsin Osman'ım hülyalı gecelerde

• amaç belli adam heyecan arıyor hedefte belli odaklanmış elde etmeye çalışıyor

• ama kiz onu birakmis kendi haline...

• o kız senmisin yoksa

• Evli Erkekten Evli Bayan dan hayır gelmez.Sonra zaten pişman olacaksın.O nun ne istedigini düşünmen bile hala bitirmedigini gösterir.Bitireceksin,üzülmeyeceksin.

• mutfakta iyi bir aşçı yatakta sınır tanımayan bir kadın...

• telini deiştin msn dende sil bitirdiğin ozaman anlaşılır sen bitirmemişin

• Suan bir haber okudum emekli bir polis evli çocuklu ve sevgilisi var bu adamın sevgilisini vurmus intihar etmeye kalkısmıs.ACABA NEDEN !

• ...hulya20 yine insanların aklıyla oynuyor :)

• bu birakmis hali mi genc kizin? kusura bakma da evli erkege inanmak aptalligin onde gideni! cok seviyorsa sana hic yaklasmadan ayrilir esinden gelir. yoksa umrunda bile değil o genc kiz belli ki adam keyfine bakiyor ohh ne ala

• Geçende hamile kalmak isteyen bayan değilmiydiniz? link

• Adam evli olması nedeni ile baştan ofsayt. Kız baştan ikinci olmayı kabul ettiğinden su katılmamış salak. Salak olmasa bile, kendini tutmaktan aciz.

• yazicidan bunu da cikti alicam.

Kızlar Ne Diyor 13

• Osman rahat bırak kızı artık.Evlı adamdan ne hayır var kıza sadece gününü gün edıyor.Çok sevse başka atraksoyonlarda bulunur.Ben bıle bıktım bu evlı adam ılsıkıs okumaktan. Oyuncak sankı ınsanlar ya hamıle kalırsanda o adam senle evlenmez bırde kurtaj yaptıtısın ustune.

• Buldum o genç bayan sizsiniz...

• karısını aldatan herkesi aldatır. huylu huyundan vazgeçmez. boşversin bıraksın gitsin. ben sırf buyüzden evlenmek istemiyorum valla

• "Sen benim sevdiyim insansın" "Hiç arayıp sormuyon" "Niye aramıyon" "Nasıl olduğunu merak ediyom" baştan konuşması itti beni. "yon" ne ya !? Neyse önemli olan evli adamın senden ne istediği değil senin ondan ne istediğin. Baştan zaten "evli" adamın senle evlenmek istemediği belli. Başka ne ister ? ... İkincisi de evli adamın sevgilisi olmaz metresi olur (: Ve madem acı çektirmek istiyor; adamın eşine olan biteni anlatsın hem kadın da kandırılmaktan kurtulmuş olur hem de en azından "genç kız" bunca zamandan sonra doğru bir şey yapmış olur (:

• seks. evli erkeklerin başka derdi olmaz.evli olup eşini aldatan arkadaşlarım oldu.bende çok teklif aldım hatta bazıları öyle şartlar sunuyor ki cahil ve görmemiş ya da aşırı hırslı olsanız hemen kabule dersiniz.yada onursuz olsanız. herneyse sıralayayım.1-ilk ve en büyük neden sex. değişiklik yeni beden.2-güzellik.güzelliğe sahip olma arzusu.çok etkilenmişse kafaya takabilir.3-kendini kanıtlama. kendini kendine kanıtlama- kendini çevresindeki erkeklere kanıtlama-genellikle belirli bir yaştan sonra olur 33-35 ten sonra filan.orta yaş sendtomuyla tavan yapar.4-diğer 3 neden olmasa bile adam karaktersizdir.karakter unsurları arasında sadakat yoktur.ama karısının onu aldatacağına asla inanmaz kendi ne kadar yaparsa yapsın bunun korkusunu duymaz.pişkin denilen tipler.evli bir erkek ola ki eşine aşık değil ve bekar bir kadına aşık oldu.aşık olsa dahi o bekar kadını elde edebiliyorsa asla eşini boşamaz.zaten evli erkeklerin çok çok azı eşini başka bir kadın için boşar.çünkü gerek yok böyle bir maceraya.boşanmadanda elde edebliyorsa( ki biri olmasa biri olur maalesef kadınların hatası bu) neden düzenini bozsun ki.gözünün içine baktığında ne demek istediğini anlayan ona ev hayatı sunan çocuk yapıp büyüten bir kadını yani eşinin ona sağladığı olanakları neden yoketsin ki.inanmayın evlilere inanmayııııınnnn...

• yazıcıdan çıktı alıp saklayın bunu, duvara falan asın.

• Öncekileri Göster
    • benim anlamadığım bu tipler niye evleniyor o halde

• neden mi evleniyor. neden evlenmesin ki yaprak gibi savrulmayı kim ister. evlilik her anlamda özellikle cinsel anlamda ( bu toplumda cinsel hayatı meşrulaştırmak büyük mesele maalesef birçok kesim için hala böyle) düzenli bir hayatı sunuyor erkeğe. ayrıca soyunun devamı için üreme gereksinimi duyuyor.diğer yandan aile ve çevre baskısı da var.

• yaaa ilerde bizde evlencez, esimi Allah bu tur kizlardan korusun, kizda hata..madem ayrilmak bitirmek istiooo tamamen bitiirsin cikartsin hayatindan...baskalarinin kanina girmesin..hayatin sonu degil..bekar birini bulsun

• Genç kız adama acı çektirmeye çalışırken kendisine hala acı çektiriyor.Hala sevdiği belli yanlış yaptığının farkında ola ola hala yanlış yapıyor.Kafasından silmiş olsa msn den de siler o adamı.O genç kız kendisini kullandırttıgının farkına varsın tamamen çıkarsın hayatından o adamı.Genç kız yoksa yanlış yapmaktan doğru yolu tamamen kaybedecek.

• Arkadaşım elin evli adamıyla ne işin var senin? Bu adam ailesini bırakıp seni mi alacak sanıyorsun? Bu zamana kadar aklın neredeydi?Yok camera açmış da 2 dakika izlemiş falan, drama yaratma kendine, aklını başına al, uzak dur evli erkeklerden. Sadece o adamın ailesi için değil aynı zamanda kendin için de uzak durman en iyisi. Kendine göre bekar, rahatça gezip tozabileceğin, arkadaşlarınla, ailenle utanmadan tanıştırabileceğin, sana bir gelecek, bir güzellik vaat edebilecek birini bul. Evli adamlar sana ruh hastalığından başka birşey vermez arkadaşım.Sen de bariz biliyorsun ki, bu adam seni kullanıyor, adam yerine bile koymuyor ki abisiyle konuşuyormuş da, sonra açacakmış kamera da! Ayrıca ayrıldığını aklınca ciddiye almıyo, sanki herşey yolundaymış gibi davranıyo ki sana, istedğinde tekrar köpek gibi koş yanına diye.Ben sana bunları söyledim, şimdi ne b.k yersen ye!

• kesınlıkle katılıyorum

• istediği tek şey gönül eğlendirmek zaman geçirmek. ne yazık ki kızlarımız da kolayca inanıyorlar bu evli erkeklerin klişeleşmiş yalanlarına. evli erkeklerden hayır gelmez !

• Evli evine gidince unuturmuş.Sana ne dense aklında hep ,bu neden su neden kalıyor.Evlı adam düzenını bozmaz ,istediğini senden alınca adını bıle hatırlamaz , sende bu dünya erkek cinsiyetını hatırlamak bile istemezsın bir daha

• bu adamın tek derdi seks! konuşmasındanda belli oluyor zaten gayet yapmacık. aklını başına al kızım aç gözünü!

• Genç kızın beyin fonksiyonları komple durmuş, geçmiş olsun.

• osman ne zaman evlendi yahu...

• Osman kocaman bir çılgın bence.

• Öncekileri Göster
    • Siz hikayeyi kaçırmışsınız. Osman zaten evliydi. link

• vallahi feci kaçırmışız hem de. ne bileyim annem bir ara her yerimiz osman olmuştu, arada atlamışız kimilerini:/ kusura kalmayasın hülya kardeş...

Yükleniyor...