• Sor
  • Bence

Bir erkeğe açılan ve reddedilen kadın ne yapmalı?

Bir erkeğe açılan ve reddedilen kadın ne yapmalı?arkadaslar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• yeni erkek bakıcak

• Üzerine düştükçe kaybedersin

• kendini anlayacak yeni adaylar aramalı

• AÇıldığın erkeğin önünde daha alımlı durup onunla ilgilenmiyor gibi yapip başka erkeklerle ilgilenmen onu o kararından pişman edebilir ve seni kıskanıp tkrar isteyebilir..

• bunun olması için kadın cok cesur ve gururlu olması lazım ilk önce!sonra erkek yok derse tekme tokat dalsın cocuqa yada ne biliyim cantası warsa yanında kafasına falan wursun!başka care yok yok derse yoktur!

• Giyinimine ,makyajına,saçına dikkat etmeli yani anlayacağın kendinde bir kusur ara.

• onune bakmalı yenı teklıfler etmeli

• lezbiyen olmalı

• Koy gitsin. Sıradaki adayla devam et.

• bana mesaj atmalı. kesinlikle tavsiye ederim

• Yanlış insana açılmış..Doğru insanın karşısınca çıkmasını beklemeli. Acıları Dogru insan unutturabilir.

• basıp gideceken güzeli o dur

• kin gütmemeli gerçekleri kabul etmeli

• ...Başka bir erkeğe açılmadan önce, iyice düşünmeli, kulağına küpe olmalı

• kesinlikle..

• kaderine gülümsemeli

• hiçbişey olmamış gibi hayatına devam etmeli red eden kişiye inat

• yapacak bir şey yok. vardır elemanın bir bildiği. yada sevdiği. yada sorunları.kadını tebrik ederim. cesurmuş

• tesekkur ederım ama pısman oldum

• Öncekileri Göster
    • evet haklısınız

• değil mi yani? ben yüzlerce kızla çıktım. onlarcasını sevdim. 1 kişi ile evlendim. hepsi boş.

Kızlar Ne Diyor 8

• unutmalı :(

• bidaha evden çıkmamalı..

• neden

• onu kafandan at bence. dusundukce kafayı yersın. salla gıtsın...

• Bir müddet beklemeli.

• ne için

• kader ne yapalım olmazsa olmuyorr ki zorla güzellik olmaz ki yani değilimi şşansına küüscennn başşka adayylara bakkçan :/

• Yataga kosup hickiriklara bogulacak.

• artık ilgilenmemeli..uzak durmalı..

• Sen naptin, ben olsam kesinlikle acilmam, sonra rededilince gururuma dokunur yaşayamam. Birdaha boyle birsey yapma bence ve herzaman karşi taraftan bekle.. Ondan ses cikmiyorsa vazgec sen bu sevdadaann :)

• kesinlikle arkadasm, aslında yapmayacagm birseydi ama bir musibet bin nasihatten iyidir demişler. bir daha asla.. o kadar zedelendi ki gururum üstelik aynı işyerindeyiz ve hergün yüzyüze

• Öncekileri Göster
    • hiç bakmıyorum zaten cnım. bakmıycam da.

• Kezban detected.

Yükleniyor...