bir bayan bir erkekten çok hoşlanıyorsa ve o kişi kıza yüz vermiyorsa bu durumda kızların çoğu elde etmek için uğraşır mı?

bir bayan bir erkekten çok hoşlanıyorsa ve o kişi kıza yüz vermiyorsa bu durumda kızların çoğu elde etmek için uğraşır mı yoksa bana bakmıyor diye o da ilgilenmekten vazgeçermi(genel olarak cevaplayın lütfen)siz olsanız ne yapardınız(kendi görüşünüz)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek yada bayan fark etmez bir insanın bir diğerinden hoşlanıp ona karşı güzel hisler beslemesi bir lütuftur. Ancak tabi karşılığı olmayınca bu biraz melankolik olur ve acıtmayada bşlar .Bahsettiğin gibi durumlarda her insanın kendine has bir tutumu vardır . Şöyledir diyemeyiz. Ancak genelleme yapacak olursak kızlar fazla denemede bulunmaz.

• arkadaşlar bu soruyu sormamın bir sebebide izlediğim bir diziden kaynaklanıyor dizide bir kızın hoşlandığı erkek için her türlü fedakarlıkta bulunuyor erkek üstelik kıza ilgi göstermediği gibi süreklide küçümsüyor davranışlarıyla şiddetle izlemenizi tavsiye ederim pişman olmazsınız
      asyadizi.com ( playful Kss) mutlaka izleyin nedemek istediğimi anlayacaksınız

Kızlar Ne Diyor 8

• bence genel olarak hırs yapar vazgeçmez

• İlgiyi brakır unutmaya calısırm :)

• Geçer.

• arkadaşlar bu soruyu sormamın bir sebebide izlediğim bir diziden kaynaklanıyor dizide bir kızın hoşlandığı erkek için her türlü fedakarlıkta bulunuyor erkek üstelik kıza ilgi göstermediği gibi süreklide küçümsüyor davranışlarıyla şiddetle izlemenizi tavsiye ederim pişman olmazsınız

• Öncekileri Göster
    • evet kavuşuyorlar ama hangi kız hoşlandığı bir erkek için(erkeğin o kadar hor görmesi) bu kadar fedakarlığı ve her türlü aşağılamalarına rağmen(sırf seviyor diye) sevgisinden vazgeçmeyip gönlünü kazanmaya çalışır.

• o bir dizi. gerçek hayatta çok nadirdir bu.

• ben vazgeçerım sahsen

• eger bana bakmıyorsa ılgılenmem onunla nıye pesınde kosuyum kı.

• karşımdakinin beni anlamasını sağlayacak şekilde ona olan ilgimi belli ettiğimi düşünüyorum..ama her zaman karşılıklı olmuyor bu..artık anladığım zamanda açıkçası uğraşmadım..belli bir yaştan sonra insan boşuna zaman harcamak ve üzülmek istemiyor çünkü..neticesinde karşımdaki insanda her şeyi anlayacak kadar zeki biriydi..

• ben olsam bakdım ilgilenmiyor vazgeçerim..yapcak bişey yok.

• Aynısı başıma geldi reddedildim ve direkt bıraktım peşini..

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bırakamadım, cünkü hayatım boyunca 1 defa gerçekten sevdim ve onda da etkilemeyi basardım. ona ilgim, ondan nefretken bile azalmadı...

Yükleniyor...