• Sor
  • Bence

Düz saçlar nasıl kıvırcık olur?

saçlarım çok düz. ve bundan sıkıldım arada dalgalı, kıvırcık olsun istiyorum. fakat kolay kolay maşa tutmuyor. 1 saatte anca bütün saçıma maşa... Daha Fazla

En İyi Görüş

• :) Düz kıvırcık, kıvırcık düz ister. Ne ağlardım saçları düz değil diye... Açık-iri perma yaptırabilirsin. Ne çok kıvırcık ne çok düz oluyor, hafif dalgalı güzel bir şekil verir link

Erkekler Ne Diyor 3

• benim saçım düzdü 16 yaşlarımdayken. babamın ve abimin saçları kıvırcık, annemle benim saçlarım düzdü. ben kıvırcık olmasını çok istiyordum fakat permaya karşıydım. şimdi saçım dalgalı taramayınca hafif kıvırcıklaşıyor. nasıl yaptığıma gelince tamamen doğal. 1: saçını yıka ama sabunla varsa yeşil sabunla eğer ki komiğine gelmezse arap sabunuyla yıka. 2: o gün kuruyana kadar tarama. 3: iyice kurudukdan sonra, tarağı kafana dik olarak tut öyle tara, yani tırmıkla yapar gibi. saçın kısaysa sakın saçını tararken, saçını tutma. 4: saçını limonla hafif ıslat. 5: kurumaya bırak ve hiç tarafama sadece elinle düzelt. yatkdan kalkınca bile tarama. tarağı unut...Şu an benim saçımın kıvırcık olup olmadığını anlayamıyorlar. Kolay gelsin.

• kalici dalga vs yapiyorlar onlari dene.

• gel ben saçını dolarım :)

• çok yararlı bi cevap :D

• teşekkür ederim :):):):))

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...