Bir kızın gerçekten aşık olduğunu nasıl anlarız?

Bana öyle birşey söyleyin ki daha önce hiç duymamış olayım yani kızların bu konuda gizli bilinmeyen özellikleri var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir kızın gerçekten aşık olduğunu anlayamazsın hissedersin yüzündeki tebessümde hissedersin adını söyleyişinde hissedersin sana sarıldığında hissedersin sana dokunduğunda hissedersin senin yanındayken istemsiz gülüşlerinde gözlerindeki parlaklıkta hissedersin bir lafınla yerle yeksan oluyorsa bir lafın onun ayaklarını yerden kesiyorsa o zaman hissedersin.

• Bu dediklerinin hepsini bana hissettiriyor ama ben daha fazlasını gormek istiyorum cunku benim hep acabalarim vardır :(

• Öncekileri Göster
    • Hic bir zaman aksini hissetmedim bana asık oldugundan eminim ama benim asiri güven problemim ve sorgulama istegim var o yuzden kesin birseyler yani somut birseyler duymak gormek istiyorum.

• aşk dediğimiz insana hata yaptırır yaptırmaz diyemem ama soru sormaktan çekinme sormayıp kendi kafanda kurmandan daha iyidir. somut bir şey bunun ispatı yok senin için ölmesi yada evlenmek bile bunun ispatı değil hislerine güvenmek zorundasın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kız gerçekten aşıksa bellide etmez herşeyi senden bekler.

• İliski içindeyken soruyorum ben yani çıkıyorlarsa eğer ?

• gözlerıne bak gözlerının ıcıne baktıgında oda bakıyorsa gözlerıne o askı yansıtır zaten

• ne alaka yahu :D

• Öncekileri Göster
    • O gözünü benden ayırmıyor hatta ben bazen ne bakiyon ya bile diyorum ;)

• sevıyor o zaman korkma:))

• eğer kendi adıma konusacak olursam ondan baskasına bakmam sırf o mutlu olsun diye kendi mutluluğumdan vazgeçerim vvs vs işte :)

• aşıksa herşeye çok dikkat eder...daha doğrusu seni çok önemser...sürekli korkar başına bişey gelip geldmediğinden endişelenir...biraz bebek gibi sever anlıyacağın..

• Thanx ;)

• ricaa

Erkekler Ne Diyor 2

• gözüne lazer tutan erkeğe bayılıyorlar diye duydum. nerden duydum bilmiyorum ama

• Nasil yani ya ?

• Öncekileri Göster
    • yazsana o zaman bu detayı ben nerden bileyim içini dışını. artık orasını halinden tavırlarından anlayacak olan sensin. ama şuda bir gerçekki bir kızın ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamak kestirmek güçtür. bir davranışın binlerce nedeni olabilir ve sen her neden için farklı bir mantık kurman gerekirki buda imkansızın ötesinde birşey olsuğundanmıdır nedir bir türlü kesin tanıyı koyamazsın. bu iş gerçekten çok zor , en azından benim açımdan

• Benim acimdanda zor olduğu icin sordum zaten şimdi daha cok kafam karıştı sagol :)

• kız milletini anlayamazsın bakar bişey var sanırsın gidersin tersler o güler sende gülersin dil çıkarır faln :D

Yükleniyor...