Bir kızın gerçekten aşık olduğunu nasıl anlarız?

Bana öyle birşey söyleyin ki daha önce hiç duymamış olayım yani kızların bu konuda gizli bilinmeyen özellikleri var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir kızın gerçekten aşık olduğunu anlayamazsın hissedersin

yüzündeki tebessümde hissedersin

adını söyleyişinde hissedersin

sana sarıldığında hissedersin

sana dokunduğunda hissedersin

senin yanındayken istemsiz gülüşlerinde gözlerindeki parlaklıkta hissedersin

bir lafınla yerle yeksan oluyorsa bir lafın onun ayaklarını yerden kesiyorsa o zaman hissedersin.

• aşk dediğimiz insana hata yaptırır yaptırmaz diyemem ama soru sormaktan çekinme sormayıp kendi kafanda kurmandan daha iyidir. somut bir şey bunun ispatı yok senin için ölmesi yada evlenmek bile bunun ispatı değil hislerine güvenmek zorundasın.

• Hic bir zaman aksini hissetmedim bana asık oldugundan eminim ama benim asiri güven problemim ve sorgulama istegim var o yuzden kesin birseyler yani somut birseyler duymak gormek istiyorum.

• o acebalarının sebebi neyse al karşına sor cevaplarına inanmıyorsan zaten bitir.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• gözlerıne bak gözlerının ıcıne baktıgında oda bakıyorsa gözlerıne o askı yansıtır zaten

• sevıyor o zaman korkma:))

• O gözünü benden ayırmıyor hatta ben bazen ne bakiyon ya bile diyorum ;)

• çok alaka bır kız severse gözlerıne baktıgında anlarsın cunku sana o kadar derınden bakarkı yanı ben öyleyım sevdıgıme oyle bakıyorum:)

• Öncekileri Göster
  • eğer kendi adıma konusacak olursam ondan baskasına bakmam sırf o mutlu olsun diye kendi mutluluğumdan vazgeçerim vvs vs işte :)

• aşıksa herşeye çok dikkat eder...daha doğrusu seni çok önemser...sürekli korkar başına bişey gelip geldmediğinden endişelenir...biraz bebek gibi sever anlıyacağın..

• ricaa

• Thanx ;)

• Bir kız gerçekten aşıksa bellide etmez herşeyi senden bekler.

• İliski içindeyken soruyorum ben yani çıkıyorlarsa eğer ?

Erkekler Ne Diyor 2

• kız milletini anlayamazsın bakar bişey var sanırsın gidersin tersler o güler sende gülersin dil çıkarır faln :D

• gözüne lazer tutan erkeğe bayılıyorlar diye duydum. nerden duydum bilmiyorum ama

• Benim acimdanda zor olduğu icin sordum zaten şimdi daha cok kafam karıştı sagol :)

• yazsana o zaman bu detayı ben nerden bileyim içini dışını. artık orasını halinden tavırlarından anlayacak olan sensin. ama şuda bir gerçekki bir kızın ne düşündüğünü ne hissettiğini anlamak kestirmek güçtür. bir davranışın binlerce nedeni olabilir ve sen her neden için farklı bir mantık kurman gerekirki buda imkansızın ötesinde birşey olsuğundanmıdır nedir bir türlü kesin tanıyı koyamazsın. bu iş gerçekten çok zor , en azından benim açımdan

• Ben iliski içindeyken soruyorum belli ederse nasil eder onu soruyorum ne var bunda bu kadar tepki verecek anlamadım.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...