Erkek arkadasımı nasıl etkileyebilirim?

Erkek arkadasımla aramız biraz açıldı ve ben tekrardan onu etkilemek istiyorum karşımda tekrardan bana büyülenmesini istiyorum yaptıklarım pek işe yaramadı sanırım sizce se...x...s herşeyin çaresi olabilirmi?

Güncellemeler:
Güzelliğimle düşüncelerimde etkileyebildiğimi düşünüyorum eksik birşeyler var ama bulamıyorum?
Dönüşümü olmayan bir yola girmek istemem..anlamıyorum eksik olan ney neden aramız açıldı beni aldatmayacağına eminim bende eksik olan ney bulamıyorummm
Sizce aşık olduğunuzda araya se..x,s girdiğinde aşkın bitebileceğine inanıyormusunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• işte ben bitirdim sende bitirmek istemiyorsun madem bitirme diye kendimden örnek verdim ilişkiye sex de girerse ulaşabileceği hiçbirşey kalmaz ve senden ve ilişkiden soğumaya başlar

Erkekler Ne Diyor 8

• ilgi gösterdiginde etkilenmiyor ise zaten sadece cinsellik icin seninledir

• se...x...s,çözüm buysa o ilişkide hayır yok demektir.

• kesinlikle bu yolu deneme.. çok yüzeysel bir çözüm ve bunun için dönecekse dönmesin bence.

• Barışma seksi kadar mükemmel bir şey yoktur...

• evet ben bir erkeğim sevgilimi çok seviyordum ilişkiye sex i eklediğimiz günden sonra ondan yavaş yavaş soğumaya başladım ve ayrıldım sex aşkı ve sevgiyi bitiriyor.ama o anları yinede yaşamak isterim ayrı mesele:)

• sen bitirdin ma ben hiç bitmesini istemiyorum işte bir işi yapacaksam sonu iyi olmasını istiyorum..

• tahrik edebilirsin mesela ama duygusal anlarda tahrik etki sadece cinsel olarak etkilenmesin.

• Mesela ne yapabilirim ?

• bu soruna nasıl cevap verebilirimki. Daha önce ne kadar yakınlaştınız. Senden neler istiyor. Sen neleri yapabilirsin veya izin verirsin. Senin sınırların neler. Bunları bilmem lazım. Anlat diye söylemiyorum. Yani bunu sen bilebilirsin. Bir erkeği tahrik edebilecek kadar bilginde vardır herhal.

• Cinsel anlamda öpüşmekten ileri gitmedik yapmak istese yapabilirdi ama dokunmaya kıyamadı sınırlarımı zorlayabilirim..duygusal anlamda nasıl tahrik edebilirim bilmiyorum

• vermekle gönlü alınacaksa, hayat kadınları çoktan eş bulup evlenmişti şimdiye...

• çok haklısın gerçekten öyle şeymi olur seni ozaman sırf ılskıye giriyosun diye ister öyle olmasını sende istemezsin

• erkek arkadaşınsa zaten etkilemişsindir , etkilenmesi için vücudunu sunmana gerek yok

• daha önce birlikte olmadıysan olmamaya da devam et , şuanki vaziyet ayrılığı gösteriyorsa , eğer birlikte olursan en fazla 3-5 ay ertelemiş olursun olan sana olur

• şunu anladım di kesinlikle ısrarcısın adamı rahat bırak biraz

• Biraz ısrarcıyım ama bıktıracak derecede değil beden dilimi iyi kullanıyorum ama çok ileriye gitmek istemiyorum araya tenler girdiğinde aşkın se..x...se dönüşmesinden korkuyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• seks hicbirseyin caresi değil. seks baska bir konu. yani bu sekilde etkilemeye calısırsan sadece seksten cinselliğinden etikelnir. daha genel ve önemli seylerle etkile kisiliğinle düsüncelerinle özverinle fedakarlıklarınla gibi

• Sacma sapan dusunceye kapilmasan iyi olur yapan kendine yapar 2dakikalik bir zevkle onu kendine bagliyamasin yada etkileyemesin.

• Seksle erkeği bağlamayamazsınız kendinizi sevdiremezsiniz .Duygusal değil onlar..

• Sana büyülenmesi için bedenini kullanma, böyle düşürme kendini. Ruhunla, kişiliğinle, bi bakışınla gülüşünle bile gerçekten seni seven kişiyi kendine hayran bırakabilirsin. Cinselliği sadece aşkınızı taçlandırmak için yaşamanızdan yanayım. Herkes için böyle olmalı..

Yükleniyor...