Kızların en sevdiği sözler neler?

Mesela Sen benim için hazırlanmıs bir eroinsin gibisinden ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• duymadım ki..

• Ben o söylediğini duysam tuhaf tuhaf söyleyenin yüzüne bakarım ve içimden derim ki "Allahım ben naptım!" :D

• o ne lan twilight'ı mı izledin

• Çok güldüm buna yaa :D :D +1

• :D menkul kıymetlim

• bilmem ama bebeğim aşkım sevgilim demesin ya ne olur sıktı artık

• senin en güzel yerin kayferengi gözlerin.asdasdasd

• bana bırı bunu dese sanırım gulmekten gozlerımden yaslar gelırdı:)o ne oyle ya:)normal konussun zaten yeterlı bu bana:)

• Örnek verdiğin sözden hoşlanmam açıkçası.Yeter ki içten olsun ne söylediği önemli değil.

• Sen benim icin;Ekmegin mayasiYumurtanin sarisiTekirdag rakisiKolamin asitiBaklavamin serbetisin... Diye boyle gider bu.

• Kahvemin köpügü
      sigaramın dumanı
      aldigim nefesimsin hatta :D

• ahahaha yeahh :D

• hiç bi şey demesin isterse ömür boyu konuşmasın adam akıllı sevsin hissedeyim bakışından yeter

Erkekler Ne Diyor 8

• Seni tanımadan önce hayat çok anlamsızdı de, sankim de bu dünyaya seni bulmaya senin olmaya geldim ben de, de de de işte

• Arım, balım , peteğim , minik serçem , canımın içi ...

• gözlerine kurban olduğum:) ben böyle derdim

• Askm sevgilim seni seviyorum gibi şeyler değil kesinlikle. "alışverişe gidelim mi canım?" cümlesini deneyin ve sonucu görün.

• Cigerim - Böbreğim - Dalağım dersen biterler ;)

• ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız.henüz 3 yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorummmmmm.

• Sana hediye aldım!

• fabrika köşk apatman. bu kelimelere sahip olanlar anında tavlıyor.aslında tavlamaya da gerek olmuyor zira kızlar kendi saldırıyor

Yükleniyor...