• Sor
  • Bence

Bir erkeği kendimize nasıl aşık edebiliriz?

soru başlığındada dediğim gibi bi erkeği kendimize nasıl aşık edebilirz

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• DELİKANLI KIZ OLURSAN !SÖZÜNDE DURURSAN ,SÖYLEDİKLERİN İLE YAPTIKLARIN ARASINDA BİR ÇELİŞKİ DURUMUNDA OLMAZSAN ,YEDEKLEME AŞIK MODUNDA ENTİRKA DURUMLARA GİRMESSEN ,PİLLİ BEBEK MODUNDA OLMASSAN (ŞU ARALAR KRONİK VAKA OLARAK BİR HAYLİ FAZLADA ) ,GİYİMİNE ,KUŞAMINA ,KONUŞMANA VE DAVRANIŞLARINLA NET, VE İÇTEN OLABİLİRSEN ...DERİN BAKIŞLARA VE CANDAN TAVIRLARA AYNI ŞEKİLDE CEVAP VEREBİLİRSEN :''BİR ERKEĞİ KENDİNE GAYET İYİ ''AŞIK ''EDERSİN '' !AŞK :KARŞILIKLI OLAN BİŞİDİR. 1 TARAF EKSİK 1 TARAF FAZLA OLDUĞUNDA BUNA AŞK DENMEZ.HİSSİYAT VE ÖZVERİ İŞİDİR.BİR ANDA AŞIK OLMAK HERKESE GÖRE OLABİLİR BİR DURUMDUR.ANCAK ASIL MESELE : BUNU SÜRDÜREBİLMEK VE CANLI TUTABİLMEKTİR.CANLI KALIRSA SEVGİYE DÖNÜŞÜR VE ÖLÜMSÜZLEŞİR.ANCAK SEVGİ DE YOKSA O ZAMAN HERSEY MANASINI YİTİRMİŞ DEMEKTİR...GÖRSEL BİR İLİŞKİDEN DE SADECE ANLIK HAZLAR VE ANLIK MUTLULUKLAR CIKAR.ASIL AŞK VE AŞIK OLMAK PEK SIRADAN ANLATILABİLİR BİŞİ DEGİLDİR... !

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel bi yaprak sarması sararak

• nasıl kızlardan hoşlandığını öğren

• evet bende 20 yaşında bir erkeğim ve her güzel kızdan hoşlanırım neresi yalan :))) gel benim arkadaşım ol o zaman zaten benimde yok ben istanbuldan ;))))

• erkekler çok kolay aşık olur ama kızlar zor benim işim oyüzden zor bende bir erkeğim kız arkadaşım hiç olmadı üzülüyorum olmadığına herkesin var benim yok sen birazcık güzelsen şişman değilsen makyajlı gözlerin varsa kıyafetlerin güzelse kendine azıcık bakıyosan sanada bakan çoktur ama sen farkında değilsindir

• erkekler mi kolay aşık olur? nerede okudun bunu yalan.

• konuşurken gülümse cilveli ol .ara ara gözlerinin içine bak.konuşurken ilgili ol kendine bak .paspal çıkma karşısına kibar ol.senden çok etkilenecektir

• Akıllı ol ve aklını kullan..

• oturaklı ağır başlı yerine göre davranan sempatik neşeli biriysen sana tav olabilirim. bunun gibi mesela ; )

• büyü yaptır

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...