Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Bu adam bana hoşlandığından mı bakıyor, samimiyetinden mi? Erkeklerin hoşlanıp hoşlanmadığını gösteren işaretler nelerdir? Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiç bir erkek, ailesi ve bebekler hariç hiç bir kadına samimiyet hisleriyle bakmaz.Size bakıyorsa hoşlanıyordur. Ya da en azından biraz hoşlanıyordur.Kesik ve sürekli bakışlar atıyorsa.Özellikle belli bölgelerinize bakıyorsa.Yanında bir kadin varsa ve o kadınla abartılı bir kanka muhabbeti yapıyorsa.Sizi gördükten sonra oturuşu değişiyorsa.Fazlaca jest ve mimik kullanıyorsa.Pahalı kol saati veya arabasının anahtarını gösteriyorsa.Yolunuz "tesadüfen" çok kesişiyorsa...

Erkekler Ne Diyor 21

• Gözlerinden , davranışlarından, konuşmalarından. sana bakışından

• bana degişik bakıyo yada bana öyle geliyo konuşurkn sürekli ses tonunda bi gülme titreme var gibi

• Biraz daha zaman ver ona. acılacaktır

• umarım

• çok yalancılar, ben anlayamıyorum :((

• Sürekli sizinle ilgileniyor olur olmaz yerlerde karşınıza çıkıyor ise hoşlanıyor demektir .

• aynı okulda, aynı sınıfta ve aynı serviste olduğumuz için bu çok sık oluyor

• Saydıklarınız karşılaşma için doğru ama sizinle ilgilenmesi için sebep değil .

• anlayamazsın bukişiden kişiye değişir

• Öncelikle aramıza hoşgeldin yepyeni arkadaşım=)Bakışları, hal haraketleri sana olan ilgisi ile anlaşılır.veya daha değişik bi boyuttan bakılırsa da sürekli sana gıcıklık yapabilir mesela=)

• hoşbulduk :) haklısın çok gıcıklık yapıyor. hatta bazen bıktırıyor

• genelde lise aşkları bu şekilde kendini gösterir zaten=)

• lütfen biraz daha bilgi ver yani hergün veya her hafta aynı yerde mi karşılaşıyorsunuz ? ona göre düşüncelerimizi aktaralım

• bilmem

• Yanında heyecanlanıyorsa, sesi titriyorsa, eli terliyorlar, yüzü kızarıyorsa, ya da hep bie endişe sakarlık varsa senden hoşlanıyordur.

• resmini koysan söylerdik

• dün sordun ya

• Bakışları ve davranışlarından.

• bakış var davranış degişikligi oldu brde

• Öncekileri Göster
    • Kesinlikle...

• sevndm ):

• kafasına odunla vur, senden hastane pansuman parası istemesse senden hoşlanıyo demektir.

• ohoooo bunu yaprsam hoşlanmakla kalır

• mesela benim senden hoşlandığımı ilk görüşte anlardın ama sorun şu ki ben
    tüm kızlardan hoşlanıyorum. bence diğer erkeklerde böyle... :))

• :/ çok yardımcı

• Öncekileri Göster
    • yanına yaklaş köşeye kıstırılmış bir kedi gibi olur. bir anda ateş basar ellerini nereye koyacağını
      bilemez yanında sakarlık yapma ihtimali yüksektir bir anda dönüp bak şaşkınlığını izle .. :)) oldumu?

• tamama oldu :)

• Kadınlık duyguların geliştiği an

• nasıl yani

• yani büyüdükçe , yaşadıkça öğreneceksin

• Sen anlayamazsın.

• gidip sorup öğrenerek tabikide

• dereslerine yoğunlaş daha çok erken anlaman için . üniversitede tekrar sor bu soruyu .

• sanki sorular birbirinin kopyası

• lise aşkı nedir biliyormusun ... PİŞMANLIKTIR (kulağına küpe olsun)

• Senden hoşlanıyorsa etrafında çok dolaşıyor olacaktır. Giderek yüzünü her yerde görmeye başlayacaksın. Her köşe başında karşına çıkacaktır. Bıktırabilir bile.

• İlgisinden, alakasından.

Kızlar Ne Diyor 12

• halinden tavrından, sana olan bakışlarındann

• onlardan anlayamadım zaten

• konuşmalarıyla ele verir

• sesi gülmeli ve titrek

• anuda kalkması lazım

• benimle birlikte aynı sırada oturan biriydi eskiden çok küfür ederdi ama benim yanımda oturduktan sonra hiç küfür etmedi süreklü bana dostumsun dedi parfümün çek güzel koktugunu söyledi tartıstığımızda gelip özür diledi uzun boylu oldugum için bjk ye git seni alırlar dedi konuşurken hep dudaklarıma bakardı SİZCE BENDEN HOŞLANMIŞMIDIDIRR.. LÜTFEN YANIT İSTİYORUMM..

• işarete gerek yok, gelir söyler o zaman anlarsın.biraz ayaklarımız yere bassın,pembe bulutlarda dolaşmaktan, erkeklerden bir işaret beklemek yüzünden bu haldeyiz.

• valla ben 4 sene çıktım anlayamadım

• Ancak o anlatırsa anlarsın (:

• anlatmıyosa

• Öncekileri Göster
    • Derler.

• evet bakışma var ama

• Aldığın elektrikle alakalı.

• bak hoşlan, çık ama sakın aşık olma ve bağlanma... mutluluktan çok üzülürsün emin ol...sadce 3 saat kafa yapar gerisi boşş gençliğin mahvolur.. onun için bnce uzak dur ama yinde sen bilirsin ben yaşamış olarak söylüyorum hee tabi bunların iyi olanlarıda vardır önmli olan düzgün birini bulmak...

• haklısın önemli olan düzgün birini bulmak

• Bıktık.

• Sana karşı olan tutumu, diğerlerine olanlardan daha farklıysa...

• İlgilenirse eğer ve bakışlarında başkasına bakmadığı şekilde bir bakış sezersem hoşlandığını anlarım.

• bence bu sorunun cevabı kişiliğe göre değişir. bir insan sırf bakıyo diye hoşlanıldığını düşünmemek gerekir diye düşünüyorum bu arada. şöyle ki: her insanın hoşlandığını belli etme tavrı farklı olabilir. birinin hoşlandığını gösteren hareketler diğer kişiler içinde aynı anlama gelir diye kaide yok yani. bence bakışlara aldanmamk gerekir. ama eğer aynı ortamda oturabildiğin biriyse sen ortama girince hareketleri değişiyorsa; heyecanlanıyorsa tabiri caizse salaklaşıyorsa bence o işte bi iş vardır. ama sırf bakmak gözgöze gelmek senden hoşlandığını göstermez. erkekler bi çok kıza bakar ki hepsini süzmeye tanımaya kendi içinde karşılştirip elemeye yöneliktir bu. içlerinden özel bi yakınlık hissttiği kişiye zaten aynı ortama girmeye kesinlkle çalışır. en çekingen erkek bile bunu yapar.

Yükleniyor...