Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?

Bu adam bana hoşlandığından mı bakıyor, samimiyetinden mi? Erkeklerin hoşlanıp hoşlanmadığını gösteren işaretler nelerdir? Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?


0|0
16|30

En İyi Kız Görüşü

  • bence bu sorunun cevabı kişiliğe göre değişir. bir insan sırf bakıyo diye hoşlanıldığını düşünmemek gerekir diye düşünüyorum bu arada. şöyle ki: her insanın hoşlandığını belli etme tavrı farklı olabilir. birinin hoşlandığını gösteren hareketler diğer kişiler içinde aynı anlama gelir diye kaide yok yani. bence bakışlara aldanmamk gerekir. ama eğer aynı ortamda oturabildiğin biriyse sen ortama girince hareketleri değişiyorsa; heyecanlanıyorsa tabiri caizse salaklaşıyorsa bence o işte bi iş vardır. ama sırf bakmak gözgöze gelmek senden hoşlandığını göstermez. erkekler bi çok kıza bakar ki hepsini süzmeye tanımaya kendi içinde karşılştirip elemeye yöneliktir bu. içlerinden özel bi yakınlık hissttiği kişiye zaten aynı ortama girmeye kesinlkle çalışır. en çekingen erkek bile bunu yapar.
    erkeklerin hoşlanma belirtileri hakkında güzel bir yazı: www.kizlarsoruyor.com/.../a18200-bir-erkegin-hoslandigini-nasil-anlayabiliriz

    4|0