• Sor
  • Bence

Benden hoşlanıyor mudur testi?

Merhaba. Çalıştığım yerde hergün birsuru müşteriyle muhattab oluyorum. Her hafta gelen bir çocuk var, çok tatlı, çok yakışıklı bir çocuk. Geldiğinde, yüzünde birden büyük bir sırıtma oluyor, gülüyor bana bende elimde olmadan birdenbire ona gülmeye başlıyorum, dükkanda başka müşteriler olsa bile. Bu hafta yine uğradı, hep istediği birşey var ama neyazıkki denk gelmiyor ve bitmiş oluyor. Yinede birşeyler alıyor gitmeden. Durmadan konu açıyoruz diğerimiz sustuğunda. Beni görünce hemen tanıyorsunuz değilmi dedi önce, evet dedim. Bir yakınımızın ismini vererek, o benim arkadaşım oluyor, akrabaymışsınız dedi. Haftaya yeniden gelicem dedi birde. Bende ister istemez onu bekler oldum, acaba bugünde gelirmi diye gözüm kapıda oluyor. Çarşamba günü gelicem dedi, nasıl davranmam gerek bilmiyorum.Belkide nişanlıdır elinde yüzük varmıdır baktım daha önce hatırlamıyorum ama varmıydı yokmuydu, yada evlidir belki. Birde benim eski sevdiğimle tanışıklığı varmış, o bir engel olurmu bilmem :( Çok hoşlandım bu çocuktan. Hayırlısı diyip duruyorum büyüzden. Acaba oda benden hoşlanıyormudur? Davranışlarından bunumu çıkartmalımıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• biraz atak yap :D

• Erkek olan sizsiniz, siz olsaniz nasil bir atak beklerdiniz mesela? :D

• Öncekileri Göster
    • öğrenmek lazım :D

• Ama siz erkeklerde cok zorsunuz be, ogrenmesi cok zor. Benim eski sevdigim, Allaha havaledir kendisi, hic anlasilmazdi. Ben bu oglani nasil tanicam hic bilmiyorum ufff.

Erkekler Ne Diyor 5

• garanti.

• Inshallah, insan tanimadigi etmedigi birine bukadar baglanabilirmi diyorum ama baglandim iste. Tek korkum nisanli yada evli olmasi, arkadasima anlatinca birine benzetti ama oysa nisanlidir dedi. Hayirlisi inshallah. Ama keske sizin dediginiz gibi garanti boyle birsey olsa

• olay bitmiş. uzatmalardasınız. bir şey olur mu diye soruyorsun.

• Anlamadim, varmidir diyorsunuz yani?

• var tabi :)

• bikaç buluşmaya azcık cesareti varsa seni biyere davet eder sende neyapacağını bilmezken kabul ediverirsin. devamıda gelir

• :) inshallah. Kabul etmem oyle hemende, onunla tanisip konusmayi cok isterim, Allah biliyor.

• Sana yavşıyo gibi sezdim ben.Ama arkadaşıyla akrabaysan belki kendince durumu(yakınlaşmanızı) imkansız görüyodur.

• Tam tersi, sanki iste bak ben senin akrabanla arkadasim, diye yakinlasmaya yol ariyor gibi. Bana oyle geldi, olamazmi acaba?

• Öncekileri Göster
    • Kur yap yani ;) Hayırlısı olsun,umarım yanlış alarm değildir.

• Umarim, bu arada sizin dediginizi bende dusundum. Yakin arkadas degiller kesin, yoksa ismini unutmazdi elbet. Hayirlisi Allahtan. Bir umut :)

Kızlar Ne Diyor 1

• var bişiler gibi ama..bağlanma derimm

• neden? yoksa eski sevdigimle tanisikligi oldugu icinmi, o sorun olurmu bilmem gerci, gidipte oglana bu benim eskisi diyecek biri degil cunku.

• Öncekileri Göster
    • Guvenilmicegini ogrendim canim bende, hemde cok agir bir darbeyle. Dedigini yapmak belkide en dogrusu, hayirlisiysa ozaman benim olur. Ki zaten tavir yaptimda biraz bu hafta, sasirdi bir ara, giderkende donup bakmadim ona, ama o yinede gelicem diyip oyle gitti. Bakalim gorucez.

• öyle canım..sende anlamışsın..bakmayınca kıymetlisin bu böyle..

Yükleniyor...