• Sor
  • Bence

İnsan başkasının kendisine aşık olduğunu nasıl anlar ?

Cevaplayın bakalım arkadaşlarrinsan başkasının kendisine aşık olduğunu nasıl anlar ?

En İyi Görüş

• fazla ilgiliyse, bakıyorsa, ciddi oluyorsa yada sürekli gülüyorsa seninle konuşma cabalarına giriyorsa senin yanından ayrılmıyorsa nedersen tamam diyorsa sözünü ikilemiyorsa bunları uzaktan anlarsın.. bana olduğu için bilirim anlarım bi erkeğin duruşundan bakışından.

Erkekler Ne Diyor 4

• seninle konuşmaya çalışır saçma sapan sorular sorar seni tanımaya çalışır böyle olduğunda anlıyorum .bide habire karşına çıkar

• anlamk çok zor her an heryerden bi aşık çıkabilr

• Aşık olduğunu anlayamazsın, Sadece Hoşlanıyor mu, dikkatini çekiyormusun , seni bir şekilde arzuluyor mu onu anlarsın..! Bu Aşk olayını ne kadar basit bir durummuş gibi görüyorsunuz yahu...En ufak bir hoşlantının bile adını Aşk koyuyorsunuz ya..pes vala...

• açık sözlü kadın her zaman candır

Kızlar Ne Diyor 8

• hayvan gibi bakar mesela

• söylerse anlarım garip davranışlardan anlam çıkarmıyorum

• enerjisinden anlarsın özellikle sana bakışlarından.

• eğer tanıdık bi arkadaşsa konuşma tarzı falan mutlaka değişir.. artık senden yada kendinden daha fazla söz etmeye başlar.. sık sık mesaj atar.. hep senle takılır falan filan işte :D

• bakışlarından ben öyle anlıyom beni görünce gözlerinin içi gülüyor

• başkalarına davrandığından farklı davranıyorsa bil ki ya aşıktır ya da senle bir zoru vardır.

• Hep ayni soru. link

Yükleniyor...